لباس پروانه ورساچه Dua Lipa در Grammys Afterparty

[ad_1]

دعا لیپا یکشنبه را کاملاً شب داشت – او پس از نامزدی برای شش بار ، یک گرمی را به طور معمول به خانه برد ، بدون شک یکی از بهترین بازی های خود را تحویل داد همیشه، و برخی از ظاهر سفارشی خیره کننده در روند کار. و به نظر می رسد که جشن ها در مرکز استپلز پایان نیافته است. خواننده “Levitating” پس از پایان برنامه ، مهمانی ترین مهمانی را در انتظار او داشت: یک غروب با مضمون پروانه که به جز دوست پسرش ، انور حدید ، میزبان او نبود. Dua در کنار عکسهای غافلگیرانه نوشت: “همه 🦋🦋🦋 در ​​جهان دا 4 منتظر من هستند … پسر فرشته من @ anwarspc”.

البته ، دعا مجبور شد تغییر لباس دیگری برای مهمانی ایجاد کند ، این بار به یک مینی لباس متالیک باریک و تزئین شده با نقوش پروانه ای. عدد پر زرق و برق ورساچه در اصل یک نسخه کوتاه و نقره ای از لباس مجلسی پروانه ای زیبا از فرش قرمز گرمی در اوایل شب است (به نظر می رسد که این لباس می تواند هرچه سکسی تر شود!) ، دارای یک گردنبند مشابه بدلیجات ، شکاف کناری بالا و تسمه های نازک اما لباس مجلسی او شامل جزئیات پروانه ای به رنگ های صورتی ، آبی و سفید است که آنها را با صندل های گلادیاتور نقره ای ست کرد. به نگاه براق در عکسهای بالا نگاهی بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>