لباس چرمی کندال جنر قهوه ای وگن با دیوین بوکر

[ad_1]

کندال جنر هنوز عاشقانه خود را با بازیکن NBA ، دوین بوکر تأیید نکرده است ، اما نگهداری غیر رسمی آنها بعد از شام در Carbone در NYC نشان می دهد که آنها قطعاً “روشن” هستند – حتی اگر این فقط به معنی سبک بازی آنها باشد.

کندال ظاهر چرم سر تا پنجه وگان خود را که همراه با یک باند لوله ای و شلوار مستقیم مناسب بود ، از برچسب پایدار زنانه Cultnaked تهیه کرد. هر قطعه از مارک به دلیل کمبود زباله و نه تولید بیش از حد زیاد ، در صورت تقاضا ساخته می شود. و متناسب با سبک الهام گرفته از کندال ، این شرکت مجموعه های جسورانه و ضد پوستی را ارائه می دهد که در 2000s در کریستینا آگیلرا یا Ashanti پیدا خواهید کرد. این محصولات در پایین ترین قیمت معاصر قرار دارند و همین امر باعث شده تا در مواردی مانند ، آه ، IDK ، یک شب خرما دنج با Devin Booker بسیار جذاب باشند.

کندال این گروه (که در فروش است ، BTW) را با کیف مونوگرام خود لویی ویتون مورد استفاده قرار داد. صندل های چرمی با انگشتان مربع ، قهوه ای؛ ماسک صورت به رنگ خاکی و انگشترهای بولگاری طلای نازک که بیش از آنچه تصور کنید ارزش دارند. با این وجود ، ما دوست داریم که بوکر آن را در محموله های Converse و ترد آرام نگه دارد. به نظر می رسد که این دو نفره تا آنجا که پالت رنگ است از همان طول موج هستند ، بنابراین بگذارید فقط بگوییم که ما دوست داریم که به کجا برسد. ادامه مطلب را بخوانید تا لباس کندال را بیش از پیش تحسین کنید ، سپس وسایل ضروری او را بخرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>