لباس ژان پل گوتیه کایلی جنر در Parsons Benefit

[ad_1]

هنگامی که ما از دیدن دیدن کایلی جنر و تراویس اسکات که شباهت زیادی به یک زوج در شب سه شنبه Parsons Benefit داشتند ، شوکه شدیم ، مجبور شدیم ظاهر برجسته مغول زیبایی را صفر کنیم. به مناسبت تجلیل از تراویس ، کایلی با لباس مجلل 1987 ژان پل گولتیه از بایگانی مبهوت شد – لباس اضافه شده از او ، ممکن است اضافه کنیم.

به سبک کلاسیک کایلی ، بدنه مخروطی دو رنگ – دارای کرست سوتین مخروطی با طراح – مانند یک دستکش برای او مناسب است. در حقیقت ، یک TikTok که “24 ساعت در NYC” او را بازیابی می کند ، شامل کلیپی از دوخته شدن او به خالق پرنعمت بود. او با دستکش های سبز و شفاف مطابقت داشت و پاشنه های سیندرلا را پوشاند. از طرف دیگر ، تراویس یک لباس ساده سیاه Bottega Veneta را انتخاب کرد ، در حالی که استورمی با لباس شیفت ست لباس شیک و Air Jordans این لباس را دنبال کرد. نگاهی دقیق تر به گروه های باورنکردنی این سه نفره در پیش رو دارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>