لباس کرست خاکستری مگان فاکس در جیمی کیمل زنده

[ad_1]

شما آن لحظه شاد را می دانید که لباسی را پیدا می کنید که فقط مانند یک دستکش متناسب باشد و در همه مکان های مناسب شما را بغل کند؟ من تصور می کنم این دقیقاً احساسی است که مگان فاکس هنگام حضور در این شماره کرست زیبا برای حضور در 12 ژوئیه خود احساس کرد. جیمی کیمل زنده. فقط دو روز بعد از اینکه او لباس پوشید بریجتونهنگام بازی در مسابقات UFC در لاس وگاس ، لباس میدی طلای رز-طلایی است تا مرگ بازیگر لباس کرست دیگری را انتخاب کرد ، اما این بار سبک بسیار ساده تری.

گرچه بدنه خاکستری بنفش خاکستری آنقدرها هم زیاده روی نکرده است ، اما گردن گردن مربع و شانه کمی پررنگ آن به همان اندازه سکسی جلوه می کند. مگان با کمک سبک خود Maeve Reilly ، لباس میدی را با کفش های توری بند دار ، کیف پول مشکی ساده و لب های قرمز آتشین کامل کرد.

در حالی که در این برنامه با آرسنیو هال میزبان مهمان صحبت می کرد ، این بازیگر فاش کرد که او و دوست پسرش ماشین گان کلی اغلب به عمد ظاهر خود را هماهنگ می کنند. وی گفت: “این همان چیزی است كه من با او شروع كردم زیرا او یك كمد بسیار باشكوه است كه دیگر واقعاً نمی توانم شلوار عرق و وسایل یوگا را بیرون بیاورم.” “من باید خودم را به سطح او برسانم” زیرا او همیشه مانند گل مروارید ، زیپ ، پولک ، همه چیز صورتی ، همه چیز درخشان پوشیده شده است. او همیشه از یک صحنه ، یک نمایش بیرون می آید ، بنابراین من باید به نوعی آنچه او انجام می دهد مطابقت داشته باشم ” پیش رو ، لباس خیره کننده مگان را از هر جنبه ای ببینید و مصاحبه کامل او را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>