لباس کوتاه استلا مک کارتنی Cutout فلورانس پوگ | عکسها

[ad_1]

اگر مدی معادل شامپاین روی یخ وجود داشته باشد ، ما 99 درصد اطمینان داریم که لباس پر زرق و برق فلورانس پوه استلا مک کارتنی و پاشنه های آمینا مودی (515 پوند ، در اصل 1031 پوند) با تزئینات کریستالی مطابقت دارد اواخر شب با شیث میرز این است حتی اگر او فقط از شانه ها به بالا ظاهر می شد ، در حالی که تبلیغ می کرد ، فلورانس از سر تا پا آماده فرش بود عنکبوت چهارشنبه شب ، تابیدن لباس مینی با روکش براق مانند تماس زوم اولین حضور شخصی وی در هفته مد نیویورک بود. مسحورترین آنها برش های زیگزاگی در سراسر نیم تنه و وسط لباس بود که باعث می شد این لباس بین هنرهای انتزاعی و جدیدترین لباس اضافه شده به لیست “لباس هایی که ما دوست داریم اما روزی فقط می توانیم در کمد هایمان آویزان کنیم”.

در پشت صحنه ، فلورانس فاش کرد که تیم “الف های مد” او – از جمله نیک گودوین ، دستیار آرایشگر سبک ریچا پری ربکا کوربین-موری ، آرایشگر Dayaruci و آرایشگر نائوکو صوفیا پاتریزیا اسکینتو – از اینکه به خاطر خیره کننده نگه داشتن او در تمام طول مدت از او تشکر می کردند زنگ زدن. فلورانس پستی را در اینستاگرام نوشت: “حدود 6 دقیقه قبل از اینکه ما بخواهیم جلوی لپ تاپ بنشینیم ، من احتمالاً کار احمقانه ای انجام داده ام و این منجر به یک دقیقه دیوانه عرق کرده عرق عرق با تعداد شگفت انگیزی از دستان با استعداد شده است که من را کنار هم نگه داشته است.” تیزبینی دیوانه ارزش آن را داشت زیرا تابلوهای Pinterest ما برای آینده قابل پیش بینی مملو از زرق و برق و کریستال خواهند شد. دیدن کنید نیمه تابستان لباس کامل ستاره در اینجا.

لباس کوتاه استلا مک کارتنی Cutout فلورانس پوگ |  عکسها

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>