لباس Auné مایا جاما در مسابقات Drag RuPaul’s UK

[ad_1]

مایا جاما برای حضور در هیئت داوران مهمان ویژه ای تشکیل داد DraP Race RuPaul’s UK البته پنجشنبه ، 25 فوریه ، در کنار گراهام نورتون ، میشل ویزاج و رو. به همین مناسبت ، جاما یکی از طراحان مورد علاقه ما در آن لحظه مستقر در لندن را پوشید – مجموعه داخلی Auné دست دوم و پایدار.

لباس جاما ممکن است مانند یک لباس به نظر برسد ، اما در واقع یک مجموعه سه تکه از مجموعه Auné’s Trompe L’œil از لباسهای خالص و آغوش اندام و جدا از یک مش چاپ شده است که مارک آن را به صورت دسته های کوچک و با قطعات ساخته شده ساخته است – به سفارش لباس او از DraP Race RuPaul’s UK Auné Trompe L’œil Draped Asymmetric Bandeau Top V2 با رنگ نارنجی است که با دامن Midi Print Midi و روسری دستکش مش تطبیق دارد. بالای باند با سایر قطعات موجود در رنگ های مختلف هنوز در فروشگاه آنلاین Auné موجود است ، اما شما می توانید برای سفارشات سفارشی مستقیماً با مارک تماس بگیرید.

تاپ ها و لباس های مش چاپی روند عمده ای برای بهار و تابستان 2021 است ، ما به شدت توصیه می کنیم که از مارک داخلی Kai Collective استفاده کنید تا از این روند کمی مقرون به صرفه تر استفاده کنید. پیش رو ، بهترین انتخاب های ما را از Auné خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>