لباس Zendaya مانند ستارگان سبک دیگر روی فرش قرمز

[ad_1]

فرش قرمز زندایا اگر خوب تحقیق نشود هیچ چیز نیست. این ستاره و آرایشگر قدیمی وی ، Image Architect Law Roach ، لحظات بی شماری در سبک خارق العاده ساخته اند ، اما در سال های اخیر ، شاهد این بوده ایم که این دو نفر با تکرار بیشتری به آیکون ها و برنامه های فرهنگ پاپ ادای احترام می کنند. به عنوان مثال ، ادای احترام به موقع او به دیوید بووی در گرمی 2016 ، یا لحظه شر او در اسکار در اوایل سال جاری را در نظر بگیرید. در جوایز اخیر BET ، زندایا یک لباس پرنعمت – که از بایگانی های گسترده لاو جمع شده بود – پوشید ، کاملاً شبیه به تعدادی که بیانسه برای اجرای نمایش در همان نمایش جایزه در سال 2003 پوشید.

این یک بازی سرگرم کننده برای کسانی که در خانه هستند نیز شده است: استخراج تمام مراجع و تصاویر بالقوه که ممکن است الهام گرفته از آخرین نگاه او باشد. و به نوبه خود ، Zendaya و Law با کشیدن این منابع ، به همان اندازه سرگرم می شوند. وقتی از وی سوال شد که کدام یک از مشتریانش بیشتر علاقه مند به تاریخ مد هستند ، لا گفت جنگ جهانی دوم در سال 2017 ، “در بیشتر موارد ، زندایا ، زیرا ما مدت طولانی با هم بوده ایم. ما منابع بسیاری را به اشتراک می گذاریم ، الهامات و منابع من الهام بخش و منابع وی هستند و بالعکس.”

برای دیدن تکرار تاریخ مد و ایجاد جدید ، در بسیاری از زمانهای مختلف که Zendaya و Law ارجاعات فرش قرمز خود را به وضوح نشان داده اند ، مرور کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>