لبخند پست مالون و “نیشهای الماس” 1.6 میلیون دلار هزینه دارد

[ad_1]

پست مالون اینجا است تا به تمام معنا این عبارت ، به Count Dracula کمک کند تا پولش را بدست آورد. در اخباری که امشب وقتی مسواک می زنم دوباره به افکارم نفوذ می کند ، پست مالون با بازسازی لبخند 1.6 میلیون دلاری (تقریباً 1.1 میلیون پوند) به دندانپزشک رفت و با مجموعه ای از “نیش الماس” 12 عیار ظاهر شد جرقه ، کیف پولم فقط نگاه کردن به آنها درد می کند.

“پست مالون آخر هفته گذشته بازسازی لبخند 1،600،000 دلاری خود را به پایان رساند !!” دکتر توماس کانلی ، دندانپزشک مالون ، یک پست اینستاگرامی را زیر عنوان عنوان کرد که دندان های جدید خواننده “Circles” را نشان می دهد در روز دوشنبه. “Post Malone با لبخندی که نشان از کار طبیعی روکش چینی با 2 دندان الماس با وزن کلی 12 قیراط دارد ، به معنای واقعی کلمه 1 میلیون دلار لبخند دارد !!!”

“آنها اتاق را روشن می کنند. آنها برق می زنند ، می درخشند ؛ آنها شگفت انگیز هستند.”

دندانپزشک بورلی هیلز ، که همچنین کارهای زیبایی دندانپزشکی را روی مشاهیر مانند تراویس بارکر و دبابی انجام داده است ، برای شکل دادن به لبخند سفارشی مالون ، از 40 قیراط الماس تهیه شده از بلژیک و برش در اسرائیل استفاده کرد ، که او پس از دیدن جاسازی در دندان های رپرهای دیگر درخواست کرد .

دکتر کانلی در مصاحبه با وی گفت: “او اکنون دو دندان عملکردی و کامل الماسی دارد.” رولینگ استون، اضافه کرد که مالون می تواند مانند معمول مسواک بزند و عملکرد خود را انجام دهد. “آنها اتاق را روشن می کنند. آنها برق می زنند ، می درخشند ؛ آنها شگفت انگیز هستند.”

کل مراحل ساخت حدود یک سال و نیم آزمایش و خطا به طول انجامید و دندان ها ماه ها به طول انجامید و به یک تیم متخصص و باتجربه از جمله Naoki Hayashi دندانپزشک زیبایی و ایزاک بوخور از Jewellers Angel City نیاز داشت.

به گفته کانلی ، مالون تنها چهره مشهوری نیست که نگاهش به این سبک لبخند خاص بوده است. وی گفت: “من با چند نفر دیگر صحبت كرده ام كه ​​منتظر بودند ببینند چگونه این اتفاق افتاد قبل از آنكه میلیون ها دلار را رها كنند. بنابراین ما خواهیم دید.” از نزدیک دندانهای مالون را قبل و بعد از قرار دادن دائمی دهانش از نزدیک مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>