لحظه های دوستانه هری استایلز و لیزو

[ad_1]

او با بازنشر مجدد فیلم در Stories Instagram خود پاسخ داد و نوشت: “این خیلی زیباستharrystyles ily.” وی همچنین به همکاری اشاره کرد و افزود: “می دانید این به چه معناست درست است ….؟” با ایموجی چشمک می زند. در حالی که آنها هنوز آهنگی را با هم منتشر نکرده اند ، اما از آن زمان لحظات زیبایی را به اشتراک گذاشته اند. با این سرعت ، فقط زمان لازم است تا آنها در موسیقی جدید همکاری کنند ، اما تا آن زمان ، دوستانه شایان ستایش بیشتری را در پیش رو ببینید.

دوستی هری استایلز و لیزو واقعاً هدیه ای است که ادامه می دهد. همه چیز از دسامبر 2019 آغاز شد زمانی که خواننده 27 ساله “Falling” آهنگ “Juice” برنده 32 ساله گرمی را پوشش داد. هری سپس در مصاحبه ای با رادیو BBC 1 فریب خورد که لیزو “دقیقاً همان چیزی است که شما می خواهید یک هنرمند باشد” و او با بازنشر مجدد ویدیو در داستانهای اینستاگرام خود پاسخ داد و نوشت: “این خیلی زیباستharrystyles ily.” وی همچنین به همکاری اشاره کرد و افزود: “شما می دانید این به معنای درست است …؟” با ایموجی چشمک می زند. در حالی که آنها هنوز آهنگی را با هم منتشر نکرده اند ، آنها از آن زمان لحظات زیبایی را به اشتراک گذاشته اند – اخیراً ، در گرمی های یکشنبه ، جایی که هری رسماً برنده گرمی شد. با این سرعت ، فقط زمان لازم است تا آنها در موسیقی جدید همکاری کنند ، اما تا آن زمان ، دوستانه شایان ستایش آنها را بیشتر ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>