لحظه های شغلی رنگ آمیزی مشهور ، تریسی کانینگام

[ad_1]

به Big Break خوش آمدید ، جایی که برخی از تأثیرگذارترین چهره ها در صنعت زیبایی ، لحظه های زیبایی را که باعث ایجاد آنها شده است – از خوب به بد و همه چیز در این بین ، منعکس می کنند. در اینجا ، تریسی کانینگام ، رنگارنگ مشهور ، چگونگی رهبر شدن در این گروه را با مشتریانی مانند اما استون ، جنیفر لوپز و هالی بری به اشتراک می گذارد.

تریسی کانینگهام از لحظه ای که می تواند راه برود با مو بازی می کند. قبل از اینکه لیست مشتریانش نام هایی مانند جنیفر لوپز ، درو بریمور ، هالی بری و اما استون را شامل شود ، مادر و دوستان مدرسه او بودند.

کانینگام موهایی فوق العاده فر داشت که در حال رشد بودند. از طرف دیگر ، مادر او موهای صاف داشت. “وقتی تلویزیون تماشا می کردیم ، مدل های مو را می دیدم و به موهای مادرم نگاه می کردم و فکر می کردم ،” چرا او این کار را نمی کند؟ ” کانینگام به POPSUGAR گفت: او در آن زمان تنها هفت سال داشت ، اما به محض اینکه شروع به استفاده از اتو مو و برس کرد ، برای همه اطرافش روشن شد که او قرار است چیزی باشد.

دیدن طول می کشید فرشته های چارلی در سال 1976 در تلویزیون برای الهام بخشیدن به او برای برداشتن علاقه اش گام به جلو. کانینگهام گفت: “من هرگز چیزی شبیه موهای پر ندیده بودم.” “این جالبترین چیز تا کنون بود ، بنابراین من باید اطمینان حاصل کنم که مادر من هر روز ظاهر پر دارد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>