لحظه های مد جزیره عشق لورا ویتمور 2021

[ad_1]

جزیره عشق این تابستان به صفحه نمایش ما بازمی گردد و همراه با آن همه نمایش ها ، گپ های جانبی و کوپلینگ ها (و جدا کردن ها و متصل کردن ها) به انتظار می رود. یک چیزی که ما برای فصل هفت هم هیجان زده ایم؟ کمد لباس رشک برانگیز تابستانی لورا ویتمور ، که مطمئناً پر از چاپهای رنگارنگ ، لوازم جانبی پر زرق و برق و سکوهای بلند آسمان است – همه آنها را هوس خواهیم کرد و به لیست آرزوهای اصلی خود اضافه خواهیم کرد.

ما مدتهاست طرفدار سبک شخصی ویتمور بوده ایم که همیشه با حاشیه ای غیرمنتظره سرگرم کننده و بازیگوش بوده است. در چند سال گذشته ، ستاره – با کمک سبک او اما لین – برای الهام از مد ، با پوشیدن چاپهای روانگردان ، مینی لباس های رنگارنگ و کت و شلوارهای بیانیه با شلوارهای گشاد به دهه 70 بازگشت. و نوستالژی سبک دهه 70 با ورود ویتمور به آن متوقف نشد جزیره عشق ژوئن امسال ویلا. لباس او برای اولین قسمت شامل برخی از سیستم عامل های بد بو از طراح کفش بریتانیایی کت ماکونی و یک تاپ و دامن مختصر در پارچه ای گلدار بود که چاپ های برجسته و جسورانه رایج در آن دوره را به یاد می آورد. (همچنین شامل لوازم جانبی مو بود که 100 درصد از نوع ما روی کاغذ بود ، به معنای واقعی کلمه.)

به خواندن ادامه دهید تا تعدادی از شیک ترین گروه های ویتمور را از (و خرید!) بررسی کنید جزیره عشق فصل هفتم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>