لوئیز تامپسون درباره از دست دادن بارداری در اینستاگرام افتتاح می شود

[ad_1]

در 16 مارس ، در یک پست صریح Instagram ، ساخت چلسی ستاره لوئیز تامپسون در مورد از دست دادن بارداری خود با شریک زندگی خود ، مربی شخصی رایان لیبی ، که دو سال است با او نامزد است ، صحبت کرد. وی تصویری از دست انداز کوچک خود و یک تست مثبت بارداری عنوان کرد: “من می خواستم داستان خود را به اشتراک بگذارم زیرا این ممکن است به کسی کمک کند ، اما برای اولین بار در زندگی ام ، کمی در کلمات گم شده ام.”

در این پست ، لوئیز در مورد تجربه شخصی خود نوشت و در مورد اینکه چرا موضوع از دست دادن بارداری هنوز یک موضوع تابو است ، تأمل کرد. “اوایل امسال من سقط کردم ، کودک ما را از دست دادیم و این واقعا خونین بود. برخی از شما قبلاً با میزان شایع بودن آنها آشنا خواهید بود (از هر 4 بارداری 1 مورد) ، اما برای من کاملاً شوک آور بود” لوئیز گفت. “صادقانه بگویم ، من نمی دانستم که ممکن است کسی را دوست داشته باشم که هرگز آنقدر زیاد ملاقات نکرده باشم. از لحظه ای که خطوط آزمایش بارداری را دیدم ، شروع به ایجاد یک ارتباط عاطفی کردم و تمام دنیای من تغییر کرد ، و برای این که از آن گرفته شود ویرانگر بود “، وی افزود. “به نظر می رسد از دست دادن کودک در بارداری از طریق سقط جنین یا مرده زایی هنوز یک موضوع تابو است که با مقدار خاصی از انگ و شرم در ارتباط است ، و من واقعاً آرزو می کنم که این تغییر کند. کل تجارت باروری می تواند یک سواری خشن و طاقت فرسا باشد – اگر می دانید ، می دانید ، اما هرگز تنها نیستید و نخواهید بود. ”

لوئیز پست صادقانه خود را با بیان اینكه “فقط قرار نبوده باشد و امیدوارم فضایی برای چیزی زیبا در آینده ایجاد كند” و برجسته كردن كار خیرخواهانه و حمایت شگفت انگیز انجمن سقط و Tommys به پایان برد. این پست از طرف دوستان و طرفداران وی طغیان گسترده ای از عشق و حمایت را دریافت کرد. پست و پیام کامل لوئیز را در اینستاگرام وی بخوانید که در ادامه توضیحات ادامه می یابد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>