لوئیز تامپسون و رایان لیبی در انتظار فرزند اول

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 30 مه: رایان لیبی و لوئیز تامپسون در مراسم راه اندازی محصول طیف پری دریایی کوچک توسط مجموعه های طیف ، اولین راه اندازی از همکاری آنها با دیزنی ، در میدان هتل W لستر در 30 مه 2018 در لندن ، انگلیس شرکت کردند.  (عکس از دیوید ام. بنت / دیو بنت / گتی ایماژ برای مجموعه های طیف)

در تاریخ 18 مه ، لوئیز تامپسون و نامزدش رایان لیبی با انتشار برخی اخبار جالب در اینستاگرام ، بارداری خود را به جهانیان اعلام کردند. خبر بارداری چند ماه پس از آن رخ داد که تامپسون در ماه مارس از دست دادن بارداری را تجربه کرد ، که او آن را “بسیار سخت خونین” توصیف کرد.

تامپسون تصویری از خود و لیبی را به همراه یک سونوگرافی کودک به اشتراک گذاشت ، زیر عنوان “من فکر می کردم انواع روشهای خلاقانه برای ارائه این اطلاعات را دارم اما حقیقت این است که 12 هفته گذشته بسیار چالش برانگیز بوده است. بر خلاف گذشته زمان ، من و رایان به هیچ وجه سفر خود را مستند نکرده ایم. از ترس اینکه اتفاقی بیفتد به سختی عکس و فیلم گرفته ام. من هم مانند ASS احساس کرده ام. من هرگز نمی دانستم که خستگی یا “صافی” مانند این وجود دارد در بارداری. 0 مورد قبل و بعد از ضربه محکم و ناگهانی وجود دارد ، هیچ تغییر و تحول هفته به هفته و یا سرگرمی نشان می دهد فیلم هایی با دوستان و خانواده که دنباله ای از نان ها را به اجاق می کشد ، در عوض یک کشو وجود دارد که با 10000000x میلیارد آزمایش بارداری گازیلیون پر شده است (بی شرمانه و گران) و برخی مکالمات حساس که در آن سعی می کنیم خیلی هیجان زده نشویم. اگر بگویم این یک سواری آسان بوده است دروغ می گویم اما واقعیت این است که فکر می کنم رایان بیچاره حتی سخت تر از من بوده است. “

وی در ادامه درباره تصمیم خود برای به اشتراک گذاشتن خبر توضیح داد و نوشت: “واقعیت این است که من ممکن است کمی بیشتر منتظر بمانم تا به اشتراک بگذارم اما فکر نمی کنم بتوانم اخبار را برای مدت طولانی تری پنهان کنم زیرا فضای کاملا صفر در آن باقی مانده است این نیم تنه کوتاه 5 پا برای یک دست انداز در حال رشد است ، به جز فشار دادن به سمت بیرون که پنهان کردن آن بسیار سخت می شود “.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>