لوازم آرایشی و بهداشتی دکتر جیو متعلق به سیاه و سفید ، مارک سازنده آرایش K-Beauty برای پوست تیره است | مرور

[ad_1]

هیچ رازی نیست که محصولات اصلی آرایش K-beauty ، مانند رنگ لب و کرم های BB ، سالهاست که چشم بسیاری از آمریکایی ها را به خود جلب کرده است. متأسفانه ، بعضی از این محصولات همیشه گزینه های سایه ای برای رنگ پوست تیره ندارند. خوشبختانه ، وقتی یک سوراخ در صنعت زیبایی ایجاد می شود ، اغلب کسی سعی می کند آن را پر کند – و Grace Ijeoma Okafor به اینجا آمده است تا با نام تجاری خود چیزهایی را در دنیای K-beauty تکان دهد ، لوازم آرایشی دکتر GIO.

اوكافور به خوبی می داند یافتن مواد آرایشی برای پوست تیره ، به ویژه به عنوان یك زن سیاه پوست كه در كره زندگی می كند ، دشوار است. در حقیقت ، این انگیزه ای است که در پس مارک زیبایی وی وجود دارد. اوکافور می گوید: “در حال حاضر K-beauty به دلیل رویکرد علمی خود در مراقبت از پوست و استفاده از طبیعت در تولید محصولات زیبایی بسیار موثر شناخته شده است.” جذابیت. “بنابراین احساس کردم که نیاز به تبدیل شدن آن به یک صنعت زیبایی فراگیر و ایجاد محصولات K-beauty با هدف قرار دادن رنگ های تیره پوست و افراد رنگین پوست وجود دارد.”

اولین و تنها محصول این مارک است کوسن پایه Ultra 7 Brightening با یک پایان بدون وزن که به نظر می رسد بهترین پوست شستشوی هوا است. اوكافور كار خود را با شالوده كوسن آغاز كرد زیرا احساس كرد این محصول “شماره یک” محصول زیبایی K “است که از لحاظ فراگیری برخوردار نیست.” این دسته محصولات محبوب به دلیل فرمول معمولاً سبک و ظاهر طبیعی است ، اما مارک های زیادی وجود ندارند که براساس تحقیقات ما سایه های تیره ارائه دهند.

اول از همه ، چه چیزی پایه های بالشتک را از فرمول های دیگر متفاوت می کند؟ “اساساً ، الف [cushion foundation] یک فونداسیون مایع به صورت یک جمع و جور قابل حمل بسته بندی شده است “، آرایشگر مای کوینه می گوید.” فونداسیون مایع در یک کوسن اسفنجی ذخیره می شود که وقتی با اسفنج با فشار دادن اسفنج را فشار می دهید توزیع می شود. “این روش را به یک روش مناسب تبدیل می کند وی اضافه می کند که برای استفاده از پایه ، به ویژه برای شخصی که در حال حرکت است ، استفاده کند.

جینجر کینگ ، شیمی دان لوازم آرایشی موافقت می کند ، اما اضافه می کند که “[cushion foundations] فرمول های زیر بطری بطری شده گاهی اوقات دارای پلیمرهای بیشتری برای سایش طولانی تر یا بارهای بیشتری از رنگدانه ها برای پوشش ضخیم تر هستند. از طرف دیگر ، فرمول های پایه کوسن معمولاً دارای پوشش سبک تری با نور ، پایان ساتن

هر کوسن Ultra 7 Brightening Foundation با فرمول مایع قابل ساخت و یک پفک برنزه رنگ همراه با دکتر GIO چاپ شده روی کلاهک روی یک ارسی بژ ارائه می شود. بنابراین ، Okafor کار خود را با شش سایه متمرکز بر محدوده متوسط ​​تا تاریکی آغاز کرد. من ، همراه با دو نفر دیگر جذابیت ویراستاران ، توانستند بنیاد ما را محک بزنند تا آن را آزمایش کنند. از آنجا که من هرگز در واقع از زیر سازی بالشتک استفاده نکرده ام ، از Quynh چند نکته کاربردی خواسته ام. این چطور پیش رفته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>