لوازم آرایشی و سرسبز Lush اکنون برای خرید در ASOS موجود است

[ad_1]

معرفی یک مشارکت رویایی که نمی دانستیم به چه چیزی نیاز داریم: لوازم آرایش Lush و ASOS. از 7 ژوئن ، می توانید همزمان با پالت سایه چشم مورد علاقه خود و حتی لباس مهمان عروسی ، یک بمب حمام بگیرید.

پیوستن به پیشنهاد عظیم محصولات موجود ASOS Face + Body ، مجموعه ای منحصر به فرد از مجموعه های سرسبز است ، از جمله بهترین دو نفره قبل از خواب (با نوار حباب خواب آور و بمب حمام خواب عمیق) و بهترین روش برای روش Loc (شامل موهای حلقه ای قدرت) کرم ، روغن موی سوفله شی رنی و اسپری حالت دهنده شیر فوق العاده). برای جشن این همکاری ، لوش یک بمب حمام کاملاً جدید و اختصاصی برای ASOS ایجاد کرده است. هدف از محصول جدید استفاده از عنصر زیبایی حسی با تزریق تقویت کننده خلق و خوی نارنگی قرمز ، پاچولی و چوب درخت سرو است.

هر محصول Lush دارای یک کد QR مفید است که با اسکن آن می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مواد تشکیل دهنده و مزایای محصول کسب کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>