لوازم آرایشی کایلی پس از یک وقفه دو ماهه با فرمول های جدید دوباره راه اندازی می شوند – دیدن عکس ها

[ad_1]

چه زمانی لوازم آرایشی کایلی در ماه مه کاملاً تاریک شد اما تنها یک عکس رمزنگاری از کایلی جنر که تمام آن را صورتی رنگ پوشیده بود با عنوان “چیزی در حال آمدن است” کاملاً تاریک شد و دنیای زیبایی با انبوهی از گمانه زنی ها روبرو شد. آیا این پایان اولین تلاش جنر در زمینه لوازم آرایشی یا آغاز فصل جدید خواهد بود؟

چندی نگذشته بود که این برند اعلام کرد که دوباره با بسته بندی تازه و فرمول های کاملاً وگان و بی رحمانه راه اندازی خواهد شد. فقط یک مسئله زمانی است که طرفداران می توانند خط چشم های ضد آب ژل ، پودرهای برنز کننده فشرده و رژ لب های مایع مات مورد علاقه طرفداران را در سایه هایی مانند Better Not Pout – ساختنی ، به راحتی مخلوط کنند و همه “تمیز” باشند.

خوب ، بالاخره روز فرا رسید. در تاریخ 15 جولای ، علاقه مندان به آرایش و علاقه مندان می توانند مجموعه جدید را در وب سایت جدید این برند خریداری کنند ، فروشگاه اینترنتی Kylie Skin. این اولین بار است که هر دو نام تجاری جنر در یک مکان در دسترس است.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک
حسن نیت ارائه میدهد از مارک

وگان و زیبایی “پاک” با تمرکز بر مواد پایدار که به همان اندازه برای پوست مفید هستند ، به سرعت صنعت را تسخیر کرده اند. با توجه به محبوبیت لوازم آرایشی کایلی ، واقعاً این سال مطرح بود که چه موقع ، نه اگر ، این مارک تجاری محور باشد.

به گفته یک نماینده از مارک ، فرمول های جدید 1600 ماده بالقوه مضر از جمله:

  • تولدت مبارک
  • فتالات
  • روغن معدنی
  • فرمالدئید
  • بنزین
  • نمک های آلومینیوم
  • رهبری
  • استات سرب
  • متیل سلوسولو
  • متوکسی اتانول

برای مقایسه، جذابیتدر استانداردهای تمیز 15 کلاس مواد تشکیل دهنده وجود دارد که هر محصولی دارای مهر تمیز Clean Best of زیبایی است. بر اساس استانداردهای ما ، محصولات آرایشی کایلی با رنگهای پرنده عبور می کنند.

انقلاب انقلابی در اوج تابستان چالشی بود که بنیانگذار از آن استقبال کرد. جنر می گوید: “من بسیار افتخار می کنم که لوازم آرایشی کایلی را با همه فرمول های جدید تمیز و وگان راه اندازی کردم.” “نوآوری در چند سال گذشته بسیار پیشرفت کرده است. هنگام ایجاد این خط ، برای من بسیار مهم بود که متعهد به استفاده از مواد پاک کننده در سراسر هیئت مدیره باشم ، اما هرگز عملکرد را فدا نکنم.”

صحبت از عملکرد ، این برند ادعا می کند که کیت های لب جدید و پیشرفته حداکثر تا هشت ساعت قدرت دارند. در حالی که ما همچنان ماسک خود را می ریزیم ، هیجان زده ایم که فرمول های جدید را آزمایش می کنیم ، بنابراین در ادامه با ما همراه باشید.


خواندن تمام نشده است؟ در اینجا موارد بیشتری درباره زیبایی وگان آورده شده است:


اکنون تماشا کنید که نسا بارت برای ایجاد کک و مک های آسان و با ظاهری طبیعی از طریق کارهای معمول خود حرکت می کند:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>