لورل هوبارد: اولین ورزشکار فرانسوی در المپیک

[ad_1]

GOLD COAST ، استرالیا - 09 آوریل: لورل هوبارد از نیوزیلند در فینال وزن 90+ کیلوگرم زنان در هنگام وزنه برداری در روز پنجم بازی های مشترک المنافع Gold Coast 2018 در مرکز ورزش و اوقات فراغت Carrara در تاریخ 9 آوریل 2018 در Gold Coast ، استرالیا شرکت می کند .  (عکس از اسکات باربور / گتی ایماژ)

لورل هوبارد وزنه بردار نیوزیلندی اولین ورزشکار تراجنسیتی است که در المپیک امسال شرکت می کند. مقامات المپیک لورل را برای تیم وزنه برداری زنان در توکیو 2020 انتخاب کرده اند. “هوبارد واجد شرایط بودن IWF ، IOC و NZOC از جمله معیارهای صلاحیت IWF برای ورزشکارانی است که از دستورالعمل های اعلامیه اجماع IOC از مرد به زن منتقل شده اند ، واجد شرایط بودن تایید شده است. “کمیته المپیک نیوزلند در بیانیه ای گفت.

هوبارد در همان بیانیه گفت: “من از لطف و پشتیبانی كه توسط بسیاری از مردم نیوزیلند به من شده است سپاسگزار و فروتن هستم.” وی افزود: “هجده ماه گذشته به همه ما نشان داده است که در خویشاوندی ، در اجتماع و همکاری در جهت رسیدن به یک هدف مشترک قدرت وجود دارد. مانای سرخس نقره ای از همه شما ناشی می شود و من آن را با افتخار می پوشم.” .

لورل قرار است در ماه ژوئیه در وزن 87 کیلوگرم وزنه برداری زنان در توکیو شرکت کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>