لوسیون خشک کن ماریو بادسکو فروش Ulta نیمه درمان است

[ad_1]

هر محصولی را که به نمایش می گذاریم به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب و بررسی شده است. اگر با استفاده از پیوندهای موجود خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

افراد مشهور نیز جوش می زنند ، حتی اگر مسواک زدن و آرایش حرفه ای این واقعیت را به راحتی فراموش کند. و هنگامی که این کار را انجام می دهند ، بسیاری از آنها به دنبال درمان محبوب لکه ها ، لوسیون خشک کن Mario Badescu (خرید آن ، 9 دلار ، ulta.com) می شوند. برای شروع این مبارزه با آکنه مقرون به صرفه است (به ویژه با توجه به استاندارد های محصولات مراقبت از پوست برای افراد مشهور) ، اما امروز به لطف Ulta’s Love Your Skin Event 50 درصد تخفیف دارد.

طبیعتاً محبوبیت لوسیون خشک کن Mario Badescu به افراد غیر مشهور نیز کشیده شده است. در واقع ، این محصول در حال حاضر یکی از پرفروش ترین محصولات مراقبت از پوست در Ulta است. بازرسان موجود در سایت گزارش می دهند که این درمان واقعاً ارائه می شود. یکی از خریداران نوشت: “من چند سالی است که از این لوسیون خشک کن استفاده می کنم و متوجه شدم که در ارائه نتایج یک شبه واقعاً م effectiveثر است و به هیچ وجه سخت نیست”. “من دوست دارم که بتوانم آن را مستقیماً روی ناحیه آسیب دیده قرار دهم و بقیه صورتم را خشک نمی کند. بسیار توصیه می کنم و قیمت آن بسیار بهتر از مراجعه به متخصص پوست است.”

بازبینی دیگر توضیح داد که چگونه درمان آکنه آنها را قبل از عروسی کاهش می دهد در حالی که سایر درمان های گران قیمت با شکست مواجه می شوند. “من همه کارهایی را که از نظر مالی امکان پذیر است انجام داده ام: تعداد انگشت شماری از ژل های مختلف آکنه از مارک های مختلف ، یک حرفه ای حرفه ای کره ای ، 10 مرحله ای کره جنوبی برای مراقبت از پوست در طول سه ماه گذشته ، روی آوردن به محصولات بدون سولفات / کاملا طبیعی ، خاک رس و ماسک های لایه بردار در طول هفته … شما اسمش را بگذارید “، آنها بازگو کردند. “این تنها راه حل یک مرحله ای است که تاکنون امتحان کرده ام و به طور قابل توجهی آکنه های من را کاهش داده و خشک کرده است.” (مرتبط: Madelaine Petsch این دست درمان لکه های آکنه را برای پوست “کودک نرم” نگه می دارد)

تا پایان امروز ، اولتا درمان مورد علاقه خود را فقط با 9 دلار ارائه می دهد و این شامل نسخه های بطری شیشه ای و بطری های پلاستیکی است. این که آیا شما از قبل طرفدار هستید یا قصد داشته اید ببینید چه خبر از اعتیاد به مواد مخدره است ، اکنون فرصت مناسبی برای تهیه سهام به نظر می رسد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>