لوسیون یون کا پاریس دوباره به پوست خشک من زندگی می بخشد | مرور

[ad_1]

برای من ، هیچ چیز از پوست سفت و خشک و زمستانی بدتر نیست. من عاشق احساس چهره ای آبرسان و ظاهری خوش آب و هوا هستم که به دنبال روزم می روم. تمام روز نگاه کردن به صفحه رایانه آمیخته با دمای ناچیز شهر نیویورک واقعاً لطمه ای به من در زمستان وارد کرده بود ، تا اینکه شروع به استفاده کردم لوسیون یک مورد پاریس. این “لوسیون” مرطوب کننده معمولی شما نیست ، در واقع یک غبار صورت است. این ماده دارای پنج روغن ضروری معطر (اسطوخودوس ، شمعدانی ، رزماری ، سرو و آویشن) برای بوی آرام است و همچنین دارای گلیسیرین گیاهی برای آبرسانی به پوست شما است.

نسخه آن به اندازه سفر مورد علاقه شخصی است زیرا به اندازه کافی کوچک است که می تواند همه جا را با من همراه کند اما محصول کافی در آن وجود دارد تا بتواند مدت طولانی دوام بیاورد. برای من ، خشکی پوست به خاطر این پسر بد حالا دیگر مربوط به گذشته است. اگر قبل از اینکه بخواهید غبار بخورید ، آن را به مدت پنج دقیقه در یخچال بگذارید ، اثر خنک کنندگی آن را روی پوست خود دوست خواهید داشت.

لوسیون Yon-Ka Paris را می توانید در نسخه محدود پیدا کنید جذابیت جعبه زیبایی با مضمون زیبایی در خانه.

+ مشترک شدن در جعبه زیبایی ALLURE و 100 دلار دریافت کنید + ارزش محصولات با قیمت 23 دلار در ماه

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>