لوسی لیو به یاد بیل موری کلش در مجموعه فرشتگان چارلی می پردازد

[ad_1]

بیورلی هیلز ، کالیفرنیا - 01 آگوست: لوسی لوئی از منبع تصویر: گتی / امی سوسمن

بیش از دو دهه پس از اولین بازی خود در نقش Alex Munday در فرشته های چارلیلوسی لیو در حال یادآوری نزاع سر صحنه با بیل موری است که سالها با او درگیر بوده است. طی مصاحبه ای در لس آنجلس تایمزاست آسیایی به اندازه کافی پادکست ، بازیگر زن نامزد جایزه امی ، نحوه ایستادن او در برابر بیل را در درگیری باز کرد ، که اخیراً توسط رسانه ها دوباره ظاهر شده است و در اوایل دهه 2000 با سوگیری های متفاوتی در مورد آن گزارش شد.

به گفته لوسی ، این مشاجره در حین تمرین پیش آمد – بیل در بازی مجدد یک صحنه خاص بازیگری را از دست داد ، زیرا مجبور بود در یک جمع خانوادگی شرکت کند ، و پس از بازگشت به سر صحنه ، از کارگردانی جدید بازی ناراضی بود. او گفت: “در حالی که ما در حال انجام صحنه هستیم ، بیل شروع به توهین های فاحش می کند ، و من در مورد جزئیات آن صحبت نمی کنم ، اما همچنان ادامه داشت.” “من بودم ،” وای ، به نظر می رسد که او مستقیماً به من نگاه می کند. ” باورم نمی شد [the comments] می تواند به سمت من باشد ، زیرا من در آن زمان با چیزهای مهم دیگر چه کاری دارم؟ ”

“بله ، من برای خودم ایستادم و پشیمان نیستم.”

وی پس از آنکه متوجه شد هزینه شخصی او با اظهارات “غیر قابل توجیه و غیرقابل قبول” او مورد هدف قرار گرفته است ، تصمیم گرفت موضع گیری کند. لوسی گفت: “اگر با من مقابله کنید ، من حمله خواهم کرد ، و این دقیقاً همان چیزی است که اتفاق افتاد ، زیرا این ناعادلانه بود و غیرقابل احترام بود.” “بله ، من برای خودم ایستادم و پشیمان نیستم ، زیرا هر چقدر در تیر توتم پایین باشی یا از هر کجا که بیایی ، نیازی به تسلیم یا پایین آوردن افراد دیگر نیست. من نمی خواهم بایست و من نباید چنین کنم. ” او دوباره به خاطرات تأثیرگذار دوران کودکی از مادرش که در مغازه ای با یک فرد غریبه صحبت می کرد ، گوش داد و خاطرنشان کرد که به چالش کشیدن بیل اقدامی برای حفظ “عزت و احترام او” بود.

فرشته های چارلی ، درو بریمور ، بیل موری ، لوسی لیو ، کامرون دیاز ، 2000 منبع تصویر: مجموعه Everett

لوسی همچنین در مورد چگونگی فشار مطبوعات در نقاشی منفی او در هنگام انعکاس درگیری در روز ، تأمل نکرد. “برای من باورنکردنی بود که چگونه چرخانده شده و [the press] او به طور خودکار تصور می کرد که زن مشکل است. “من نمی فهمیدم چگونه این زن در حال چرخش است وقتی که هیچ کاری با تحریک آن نداشتم.” سال ها بعد ، گوشت گوساله لوسی و بیل به نظر می رسد که گذشته است – او به شنوندگان پادکست اطمینان داد که هیچ “مخالفی” با این بازیگر ندارد ، و وقتی او با یکدیگر برخورد می کرد “بسیار خوب” بود شنبه شب زنده تجدید دیدار. اما با این وجود ، او یک یادآوری دیگر برای هرکسی که ممکن است وسوسه شود از خط او عبور کند ، اضافه کرد: “من قرار نیست آنجا بنشینم و مورد حمله قرار بگیرم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>