لوسی هیل اکنون موهای بلوند “عسل لیمو” روشن دارد

[ad_1]

لوسی هیل یکی از آفتاب پرست های رنگ مو هالیوودی است. به طور معمول یک سبزه با شکلات تیره ، او معروف به ورزش موهای قهوه ای ، قرمز و بلوند در طول چند ماه ، و بدون کمک هر گونه کلاه گیس است. در سپتامبر گذشته ، او ظاهر زنجبیل ایجاد شده توسط رنگ شناس کریستین اس را نشان داد ، اما فقط دو ماه بعد به رنگ قهوه ای بازگشت و در فوریه یک جلوه طلایی از آن به وجود آمد. و حالا ، هیل فاش کرده است که او بیش از هر زمان دیگری بور شده است.

به نظر می رسد که هیل هنگام سفر به لندن ، موهای خود را به سایه ای خارق العاده از بلوندهای کره ای روشن کرده است. در یک سلفی آفتابی ، باب او که کمی موج دار است ، یک چشم را می پوشاند ، رنگ جدید و براق ، رنگ های طلایی چشم را که می توانیم مشاهده کنیم ، بیرون می آورد.

در ماه فوریه ، اس گفت جذابیت که هیل در نهایت blonder خواهد شد. وی پس از روشن شدن موهای خود به ترکیبی زیبا و برجسته و قهوه ای مایل به قهوه ای ، به ما گفت: “این مرحله دو از سه در روند روشن شدن است.” “ما همیشه می خواهیم آن را کند کنیم ، زیرا می خواهیم به یک رنگ روشن تر برویم ، زیرا انجام این کار خیلی سریع باعث آسیب جدی می شود ، خصوصاً در شخصی که موهای تیره دارد و اخیراً قرمز شده است.”

از آنجا که هیل در خارج از کشور بود ، این اس نبود که عبارت سه را فعال کند بلکه جان کلارک ، رنگ شناس جان فریدا ، مستقر در لندن است. او هنگامی که سلفی هیل را در شبکه اینستاگرام خود قرار داد ، با استفاده از شکلک هایی که به سایه بور نامی کامل می دهد ، لیمو عسل را نوشت: “موی جدید برای شکوهمندlucyhale …”

با دانستن تمایل هیل برای تغییر اوضاع ، ما مشتاقانه منتظریم ببینیم که او از یکی از رنگ شناسان خود جهت دیگری را می خواهد دنبال کند. اما در همین حال ، ما پیش بینی می کنیم که بلوند لیمو عسل یک روند عظیم رنگ مو در تابستان باشد.


اکنون درباره لوسی هیل بیشتر بخوانید:


اکنون 100 سال موی بلوند را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>