لوپین: آیا قسمت 3 در Netflix وجود دارد؟

[ad_1]

نتفلیکس لوپین هنگامی که اولین بار در ژانویه برای اولین بار به نمایش درآمد ، توجه میلیون ها بیننده در سراسر جهان را به خود جلب کرد و دلیل آن دشوار نیست. با یک رمز و راز جذاب پیرامون گذشته Assane Diop (Omar Sy) ، یک دزدگیر جواهرات گیج کننده ، و یک چرخش هوشمندانه به دزد آقایی خیالی آرسن لوپین ، چه چیزی را دوست ندارد؟ با دیدن اینکه قسمت اول به یک صخره بزرگ ختم می شود ، ما مشتاقانه منتظر انتشار قسمت دوم این ماه هستیم ، اما حتی موارد بیشتری نیز در دسترس است!

درست است: Netflix قبلاً تأیید کرده است لوپین قسمت سه میاد به طور واقعی لوپین ، سرویس پخش جریانی اخبار را با سرنخی پنهان اعلام کرد. همانطور که یک روزنامه نگار باهوش اشاره کرد ، وب سایتی با آدرس assane-diop.com ، معروف به شخصیت شخصیت اصلی این نمایش ، پیامی را در بر می گیرد که می گوید: “آسان همیشه یک قدم جلوتر است. لوپین برای قسمت سوم برمی گردد.” سرانجام Sy اعلامیه را تأیید کرد واقعی بود همانطور که او در توییتر پاسخ داد ، “ما نمی توانیم چیزی را از تو پنهان کنیم. چشم هالوپین قسمت 3 تایید شده است! ”

با دیدن اینکه قسمت یک و دو در همان سال منتشر می شود ، نمی توانیم تعجب کنیم که آیا قسمت سوم نیز در سال 2021 اکران خواهد شد. با فرض اینکه گروه بازیگران از قسمت سوم فیلمبرداری کرده اند ، می توانیم پنج قسمت دیگر را بررسی کنیم – فاصله ماه بین فصل های جدید. این می تواند تاریخ انتشار را حدود نوامبر یا دسامبر اعلام کند. ما حدس می زنیم که ما فقط باید به دنبال سرنخ های بیشتری از Netflix باشیم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>