لوکی: چه اتفاقی برای DB کوپر افتاد؟

[ad_1]

منبع تصویر: کاربر یوتیوب Marvel Entertainment

چه کسی می دانست که قسمت اول از لوکی هویت هواپیماربای بدنام DB Cooper را فاش می کند؟ خوب ، نوعی مسلماً یکی از بزرگترین اسرار قرن بیستم ، 50 سال از کسی که با نام مستعار دان کوپر استفاده می کرد ، بلیط خریداری کرده و سوار هواپیمای سیاتل شده است. اما چگونه لوکی ، خدای شیطنت ، در همه اینها جا می گیرد؟ خوب ، اگر می توان وقایع لوکی را باور کرد ، او در تمام مدت DB کوپر بوده است.

فهمیدن لوکیمرجع، در اینجا مروری بر آنچه واقعاً اتفاق افتاده است. در 24 نوامبر 1971 ، مردی در اواسط 40 سالگی با استفاده از پول نقد یک بلیط یک طرفه به سیاتل خریداری کرد. در حالی که منتظر پرواز بود ، او نوشیدنی سفارش داد و یادداشتی را به مهماندار هواپیما داد که نشان می داد او در کیف خود بمب دارد. وی پس از نشان دادن “بمب” به وی یادداشت جدیدی را به وی داد و در آن درخواست چهار چتر نجات و 200 هزار دلار اسکناس 20 دلاری داشت. هنگام فرود پرواز ، کوپر مسافران را با پول و چترها عوض کرد. سپس هواپیما به سمت مکزیکو سیتی بلند شد و کوپر در حالی که در مسیر بود ، با پول باج از پشت هواپیما پرید و دیگر هرگز دیده نشد. در سال 1980 تحول جدیدی اتفاق افتاد که پسری جوان بسته ای پوسیده و پر از صورتحساب را پیدا کرد که با شماره سریال پول باج مطابقت داشت. با این حال ، در سال 2016 ، FBI به طور رسمی “منابع اختصاص یافته به پرونده DB Cooper را جهت تمرکز بر سایر اولویت های تحقیقاتی هدایت کرد.”

منبع تصویر: کاربر یوتیوب Marvel Entertainment

در این نمایش ، لوکی با لباس کوپر در هنگام تعامل با مهماندار هواپیما کاملاً معاشقه می کند. این احساس برای او مانند یک بازی احساس می شود که او این کار را برای منافع پولی مانند کوپر واقعی انجام نمی دهد ، یا به این دلیل که “با اهداف باشکوهی سنگین شده است”. نه ، لوکی هواپیما را ربوده و پول را طلب می کند زیرا در شرط بندی مقابل ثور شکست می خورد. دلیل “واقعی” یا حداقل دلیل MCU که کوپر هرگز پیدا نشده است این است که درست زمانی که لوکی از هواپیما بیرون می پرد ، او از طریق Heimdall و Bifrost به Asgard برمی گردد.

اگر از خود می پرسید که چرا MCU احساس می کند لوکی به این رمز و راز خاص پاسخ می دهد ، همه اینها به دلیل نویسنده اصلی مایکل والدرون است. وی در مصاحبه ای با Decider گفت: “این من نوشتن خلبان یا نوشتن قسمت اول ، سرگرم كردن با موبیوس بود كه صحنه های زندگی او را به لوكی نشان می داد.” “مردم ، من فکر می کنم وقتی آنها در مورد این نمایش شنیدند ، همیشه فکر می کردند ،” خوب ، این لوکی است که در طول زمان سفر می کند و بر وقایع تاریخی تأثیر می گذارد. “. و من هیجان زده شدم ،” چیزهای واقعا سرگرم کننده ای که می توانیم تصور کنیم چیست؟ [for Loki]؟ و من فقط DB Cooper را دوست دارم. این یک قطعه عالی از فولکلور آمریکایی است و اکنون آن را کانون کرده است: لوکی DB Cooper است [in the Marvel Cinematic Universe]. ما معما را حل کردیم. ” لوکی اکنون در + Disney پخش می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=G4JuopziR3Q

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>