لوک نیوتن بریجتون در حرکات عاشقانه و تاریخ های اول

[ad_1]

BRIDGERTON، Luke Newton، Swish '، (فصل 1 ، قسمت 106 ، پخش شده در 25 دسامبر سال 2020).  عکس: لیام دانیل / نتفلیکس / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت
منبع تصویر: مجموعه اورت

در مجموعه پرسش و پاسخ ما خرد کردن POPSUGAR، ما با برخی از جزئیات صمیمی تر افراد مشهور مورد علاقه خود آشنا می شویم – از خطوط وانت برای رفتن به اولین قرارهای ایده آل. این هفته ، ما در حال خرد کردن هستیم بریجتون ستاره لوک نیوتن.

شما احتمالاً لوک نیوتن را از نوبت خود به عنوان موضوع علاقه پنه لوپه فیتینگتون ، کالین ، از شبکه نتفلیکس تشخیص می دهید بریجتون. در حالی که بسیاری عطش دوک یا یکی از برادران کالین را داشتند ، جوان 24 ساله هر صحنه ای را که در آن بود سرقت می کرد. لازم به ذکر نیست ، چند قلب در طول راه. به افتخار بریجتون ما که یکی از پر سر و صداترین برنامه های تلویزیونی و اعلامیه اخیر فصل دو آن بودیم ، س Lالات سختی را از لوک پرسیدیم ، از جمله اینکه آیا او تیم دوک است یا تیم شاهزاده. نکته: او مانند همه طرفداران سایمون است. از قبل بخوانید تا ببینید چه چیزی برای گفتن دارد.

سگ یا گربه؟

سگها ، قطعاً من کمی گربه ها را مرعوب می کنم. این راهی است که آنها فقط می توانند به شما خیره شوند و هیچ تحرک و واکنشی وجود ندارد. این فقط یک نگاه خیره است. ایده ای ندارند که آنها به چه چیزی فکر می کنند. در حالی که ، من فقط سگها را ذره ذره دوست دارم.

رایحه امضا؟

در واقع ، این کریسمس دوباره ، چون این همان چیزی است که من به خانواده ام ارائه می دهم ، آن را دریافت کردم [Dior] سیب زمینی برخی از افراد در انگلیس می گویند “Savage” ، اما من فکر می کنم Sauvage درست است. من فقط آن را دوست دارم

مقصد سفر ایده آل؟

واقعاً خسته کننده به نظر می رسد ، اما در حال حاضر جایی گرم و گرم است زیرا مدتها برای من طولانی شده است. من حدس می زنم یونان ، جایی که کالین می رود ، بسیار خوب خواهد بود. من به نوعی امیدوارم با اعلامیه بریجتون فصل دو شاید من برای چند هفته به آنجا اعزام شوم. خیلی خوب می شود

شکلک موردعلاقه مورد علاقه شما؟

شاید درست مثل چشمک زدن یا چشمک زدن و لبخند زدن باشد. چیزی حیوان و خیلی وحشتناک نیست.

خط وانت مورد علاقه؟

فکر می کنم کالین در Trowbridge Ball باشد. او می گوید: “ممکن است من داشته باشم.” آه ، خدا ، گویی که اکنون دیگر نمی توانم آن را به یاد آورم. خیلی ناجور است چیزی برای انجام این کار ، “آیا می توانم رقص بگیرم؟” یا چیزی دیگر من باید آن را درجه یک نگه دارم. من نمی خواهم از یک مسیر وحشتناک عبور کنم. زیبا ، به سبک قدیمی ، “آیا دوست داری برقصی؟” بیایید با آن برویم.

الفبای Bridgerton یا رنگهای Featherington؟

رنگهای Featherington بسیار خوب دریافت شده است. من خیلی چیزهای آنلاین دیده ام ، اما فکر می کنم باید به خانواده همدم بریجتون باقی بمانم و الفبا بگویم.

تیم دوک یا تیم شاهزاده؟

وای خدا سخت است من فکر می کنم از نظر کالین ، این باید تیم دوک باشد زیرا من می دانم که قطعاً منابع وجود دارد ، به ویژه از طریق اولین کتاب که کالین کاملاً دوک را تحسین می کند. حتی اگر این همه نوشته نشده است ، بدیهی است که یک جنبه محافظتی از کالین وجود دارد. من قطعاً سعی کردم عناصری از آن را در مجموعه ای که او نگاهش می کند قرار دهم. کالین همچنین مشت زن مشت زنی است ، بنابراین من مجبورم که به تیم دوک بروم.

آیا احتمال دارد اولین حرکت را انجام دهید؟

اوه ، نمی دانم هستم یا نه. من واقعاً می توانم خجالتی باشم. فکر می کنم گاهی اوقات مردم فکر می کنند که من کم علاقه هستم یا خیلی ناگهانی هستم یا بی ادب به نظر می رسم. زمانی که می توانستیم مهمانی های گذشته را برگزار کنیم ، به یاد دارم که می خواستم خودم را به گروهی از مردم معرفی کنم ، اما احساس کردم کاملاً مرعوب شده ام. و من مانند “اوه ، من نمی خواهم” بود. بنابراین ، مجبور شدم همسر خود را بدست آورم تا مانند این باشد: “این لوک است. او دوست من است.”

اولین قرار ایده آل؟

من اهل برایتون در ساحل جنوبی انگلستان هستم و میله های بسیار عالی vintage-y وجود دارد که می توانید به محلی که مردم می رقصند بروید. من حتی نمی دانم رقص چه سبکی است ، اما مثل رقص به سبک دهه 50 است. بنابراین ، شاید جایی مثل آن ، جایی که احساس می کنید کمی وقت سفر هستید. من قبلاً با دوستان آنجا بوده ام و این کاملاً جالب است. من فکر می کنم این کار من می تواند یک بار همه چیز دوباره راه بیفتد.

عاشقانه ترین کاری که تا به حال برای یک شریک انجام داده اید چیست؟

من یک سفر غافلگیرانه برای دوست دخترم انجام دادم ، [Jade Louise Davies]. من سال گذشته او را به آمستردام بردم و او مدت ها بود که می گفت که به یک چمدان جدید احتیاج دارد. او چمدان نگهدارنده کمی نداشت. شکسته شده بود ، بنابراین هنگامی که به کریسمس نزدیک می شد ، پرونده ای برای او پیدا کردم و مثل این بود که “اوه ، قبل از رفتن ، من این مورد را به شما می دهم که می توانید استفاده کنید. کریسمس مبارک.” و سپس او آن را باز کرد و داخل آن کارت عبور بود و گفت که ما امشب می رویم.

عاشقانه ترین کاری که برای شما انجام شده چیست؟

عاشقانه ترین چیز برای من این است که [my girlfriend] برایم کتابی درست کرد با عکس هایی از کل رابطه ما و هر موقعیت خاص ، مثل تاریخ ، محل زندگی ما و آنچه اتفاق افتاد. او یک حافظه شگفت انگیز دارد ، بسیار بهتر از من ، بنابراین برای من نوعی خوشایند است که به گذشته نگاه می کنم و می گویم: “اوه ، این کاری بود که ما آن روز انجام می دادیم” به جای اینکه فقط عکس را به یاد بیاورد.

بهترین مشاوره رابطه / عشق؟

صادق باشید و از روز اول خود باشید. بسیاری از اوقات افراد می توانند آنچه را که هستند واقعاً نقاب بزنند تا وقتی که به اندازه کافی احساس راحتی کنند ، اما اگر شما به دنبال کاری بروید که یک تعهد بزرگ خواهد بود ، من می دانم که این مسئله باعث می شود بریجتون، اما کل موضوع در مورد عشق و عشق پیدا کردن است و من فکر می کنم این همان کاری است که هرکسی می خواهد انجام دهد. بنابراین ، به نوعی شبیه است ، اگر این مسئله در زندگی مردم بسیار مهم است ، فقط از روز اول باشید. و اگر آن شخص چنین چیزی را دوست ندارد ، ادامه دهید. اگر آنها برای شما مناسب نیستند حرکت کنید.

سرانجام ، آیا شما فکر می کنید که کالین تصوری از اینکه پنه لوپه عاشق او است دارد؟

اخیراً به این موضوع فکر کرده ام. فکر می کنم از من همین س questionال پرسیده شد ، اما از نظر این که “آیا کالین فقط یک احمق است ، چرا که چرا نمی داند؟” من فکر می کنم تجربه شخصی او از بزرگ شدن باعث شده است که ، یک ، فکر کند پنه لوپه به عنوان یک دوست واقعاً نزدیک است. آنها سالهاست که یکدیگر را می شناسند. کالین همچنین با نیمی از دختران در لندن معاشقه کرد و او بسیار لیسانس آن زمان است. من فکر می کنم او ممکن است صدها بار با زنان تنومند روبرو شده باشد و تلاش پنه لوپه با بقیه آنها تا حدودی متفاوت است ، بنابراین او به نوعی اکنون آن را به عنوان یک دوستی می داند.

من واقعاً انتظار نداشتم که این فصل در فصل اول به همان اندازه اتفاق بیفتد ، زیرا می دانم اگر بخواهیم به ترتیب کتاب ها برویم ، داستان کالین و پنه لوپه چهارمین کتاب است. من واقعاً خوشحال شدم که در فیلمنامه و سپس نحوه ویرایش نهایی آن را مشاهده کردم. در حال حاضر نکاتی از آن وجود داشت که تماشای آنها بسیار هیجان انگیز است. من نمی توانم صبر کنم تا ببینم [season two] اسکریپت ها من در واقع به زودی اتصالات زیادی را پیدا کرده ام ، که فکر می کنم آنچه در ابتدا با کالین اتفاق می افتد به من پیشنهاد می دهد ، مانند جایی که او در جهان است و آنچه اتفاق می افتد. این اولین قدم برای من خواهد بود که “خوب ، این همان چیزی است که اتفاق می افتد. جالب است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>