لویی تاملینسون چند فرزند دارد؟

[ad_1]

در سال 2016 ، پسر بچه لوئیس تاملینسون ، فردی ریگن تاملینسون ، به دنیا آمد و او را به عنوان پدر اول در میان هم گروهان هم گروه خود در وان دایرکشن بدل کرد. در حالی که بدون شک داشتن یکی از استرس زا ترین نکات در زندگی حرفه ای فرزند داشتن ، لزوماً برنامه ریزی نشده بود ، او می گوید پدر بودن یکی از “پاداش آورترین” و “جذاب ترین” مشاغلی است که تاکنون داشته است. “اگر واقعا به آنها بگویید” آیا آماده ای؟ ” [is ready]؟ آنها ممکن است دروغ بگویند و بگویند که نیستند ، اما “نیستند.” لورن. “من فکر می کنم تنها راهی که شما آماده هستید تجربه است و در واقع می فهمید که ترسناک است اما پاداش آورترین چیز در جهان است.”

از همان آغاز ، خواننده “بدون دفاع” تصمیم گرفته است که زندگی فردی را خصوصی نگه دارد ، حتی گفتن پسرانش برای پسرانش غیرقانونی است. اگرچه آنجا چیزهای زیادی وجود ندارد ، اما در اینجا چیزی است که ما در مورد پسر کوچک شایان توجه تاملینسون ، فردی می دانیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>