لیام پین در حال اجرا در جوایز فیلم BAFTA 2021

[ad_1]

اعتبار اجباری: عکس توسط EE / BAFTA / Shutterstock (11853528b) یکشنبه 11 آوریل 2021 ، لندن: لیام پین امشب جوایز فیلم EE BAFTA 2021 را با اجرای دیدنی تماشایی آواتار خود را به روی صحنه سلطنتی رویال آلبرت هال افتتاح کرد هولوگرام ، طراحی شده توسط شبکه برنده جایزه EEs 5G.  پیش از این مراسم ، EE طرفداران را به این عمل نزدیکتر کرد و آنها را از اولین نمایش انحصاری AR که برای تلفن همراه ساخته شده بود ، به آنها نگاه کرد. هفتاد و هفتمین دوره جوایز فیلم آکادمی انگلیس ، ورودها ، رویال آلبرت هال ، لندن ، انگلیس - 11 آوریل 2021

اگر هنگام شروع جوایز فیلم EE BAFTA امسال مجبور به انجام دو برابر بودید ، تنها شما نیستید. هفتاد و چهارمین مراسم سالانه با اجرای عضو سابق One Direction لیام پین آغاز شد و مدل موی قفل او طرفداران همه جا را گیج کرد. خواننده در آغاز نمایش این جایزه با کت و شلوار خاکستری تیز ظاهر شد ، و دارای قفل های قابل توجهی طولانی بود که باعث شد وی عملاً قابل شناسایی نباشد.

عملکرد پین که با بیش از 50 سنسور نمایش داده می شد ، از طریق 36 دوربین و یک خوراک صوتی زنده ، که بلافاصله به صورت یک نمایش زنده منتقل می شد ، داده های صوتی و حرکتی پین را ضبط می کرد. سپس علاقه مندان می توانند از طریق اپلیکیشنی روی تلفن خود ، اجرای خواننده را تماشا کنند.

در بیانیه ای ، پین گفت که “اجرای زنده از طریق آواتار خودم در خانه ها ، باغ ها و پارک های هزاران نفر در سراسر کشور ذهن من را به باد می دهد. علاوه بر این ، افتتاحیه جوایز فیلم EE BAFTA امسال – این کاملا باورنکردنی است من واقعاً از کارهایی که اکنون می توانید در فناوری انجام دهید بسیار هیجان زده شده ام و نمی توانم صبر کنم تا ببینم چه کارهایی می توانیم انجام دهیم. آماندا بری ، رئیس اجرایی BAFTA ، همچنین افزود که “دیدن لیام در افتتاحیه نمایش با چنین عملکرد شگفت انگیز امشب برای EE و BAFTA لحظه بسیار خوبی بود.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>