لیام پین چند فرزند دارد؟

[ad_1]

17 فوریه 2020 ، برلین: لیام پین ، خواننده ، برای اهدای جوایز ورزشی Laureus به سالن موسیقی Verti می آید.  عکس: Jörg Carstensen / dpa (عکس توسط Jörg Carstensen / عکس اتحاد از طریق Getty Images)

از زمان تولد پسرش بیر ، لیام پین صریحاً در مورد مبارزاتش با پدر بودن و یادگیری نحوه والدین در چنین جوانی صریح بوده است. “من پسرم را در سنین جوانی داشتم ، و شما فکر می کنید این یک چیز جادویی خواهد بود ، اینکه شما روزی به شخصی تبدیل خواهید شد که قرار است باشید. اما پیدا کردن جای من بسیار طول کشید ، “او در یک مصاحبه اختصاصی با مردم، به دنبال اعلام نامزدی با مایا هنری. از نظر نمایش دادن پسرش در شبکه های اجتماعی ، پین سکوت رادیویی کرد ، تقریباً همان کاری که شخص لوئی توملینسون با یک جهت خود با پسر کوچکش ، فردی انجام داده است.

پدر اظهار نظر می کند که خرس در حال رشد است تا دقیقاً شبیه او شود و به نظر می رسد ژن سرگرم کننده را به ارث برده است. او خندید: “او روز گذشته یک شنل بر تن داشت و میانه آهنگ را داشت ، او فقط تصمیم گرفت آن را کنده کند! این مسخره است.” در حال حاضر ، آهنگ مورد علاقه او از پدرش “Strip That Down” است. Lil ‘Bear طعم موسیقی کاملاً خوبی (و بالغ؟ LOL) دارد – در مورد او بیشتر بخوانید در زیر!

خرس پین

پین و دوست دختر سابق و خواننده بریتانیایی و شخصیت تلویزیونی چریل کول از پسرشان Bear Payne در 22 مارس 2017 در لندن استقبال کردند. اندکی پس از تولد پسرش ، پین در صحنه ظاهر شد نمایش دیرهنگام با جیمز کوردون توضیح می دهد که آنها با نام “خرس” روبرو شده اند زیرا وقتی او متولد شد ، هنگام تلاش برای پاک کردن گلو ، مرتباً صداهای خروشان ایجاد می کند ، تقریباً صدای خرس را تقلید می کند. در سال 2019 ، خواننده سابق 1D گفت که غذاهای مورد علاقه Sirius XM Bear شامل هر چیز با شکر ، به ویژه شکلات است ، و آهنگ های مورد علاقه او در حال حاضر “Baby Shark” و “Twinkle، Twinkle Little Star” است که پین ​​حتی سعی کرد به او آموزش دهد پیانو و پدر فاش کرد که قبلا طعم سوشی را در خرس ایجاد کرده است!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>