لیدیا وست در همکاری با دوست دیویس ، جیل ، در این یک گناه است

[ad_1]

Ep2  جیل

آن گناه است ستاره لیدیا وست در یک قسمت از سلطنت کن پادکست در شانزدهم فوریه ، برای صحبت کردن در مورد تجربه خود در کار با دوست واقعی راسل تی دیویس ، جیل ، که شخصیت او بر اساس بود. از آنجا که آن گناه است این نمایش که برای اولین بار پخش شد ، بیش از 7 میلیون بازدید از All4 داشته است و آن را به عنوان بزرگترین جعبه سرویس فوری تاکنون تنظیم کرده است. “وقتی ما مشغول ساختن آن بودیم ، می دانستیم که داستان چقدر مهم است ، می دانستیم که چقدر خاص است ، می دانستیم که چقدر باید نسبت به داستان حساس باشیم. همه اعضای تیم می دانستند که این ماجرا چیست و چقدر تغییر خواهد کرد جهان گفت: “وست به میزبان پادکست جاش اسمیت گفت.

از نظر شخصیت وی ، وست گفت که “من فکر می کنم چرا شخصیت جیل در میان بسیاری از مردم طنین انداز شده است ، زیرا اغلب ما ایده این قهرمانان گمنام را در صفحه نمی بینیم. جیل ، او همه کارها را برای دوستانش از یک محل عشق و مراقبت. او دارای یک قطب نمای اخلاقی بسیار قوی است ، با مردم با مهربانی ، مراقبت و دلسوزی رفتار می کند. هر کس فقط می تواند کمی بیشتر جیل باشد با تماشای کامل این نمایش ، مطمئناً می توانم با این احساس موافق باشم.

برای بازی در این نقش ، وست مجبور بود تحقیقات زیادی درباره وقایع دهه 80 انجام دهد. این بازیگر توضیح داد: “من فهمیدم که چقدر نمی دانم. من چیزی در مورد بند 28 نمی دانستم ، نمی دانستم چه موقع این کار را انجام داده است یا چه زمانی آن را منسوخ کرده و یا حتی چه چیزی بوده است.” “این چنین داستانی را روایت می کند ، این واقعیت که ترویج همجنس گرایی در مدارس ممنوع بود ، فقط شما را بیمار می کند. این نشان می دهد که چگونه چیزهای نسلی می تواند وجود داشته باشد و آسیب روحی همچنان ادامه دارد. ما هنوز توسط آن قانونی که توسط دولت ما در سال 1988 ، “او به اسمیت گفت.

وست همچنین با دوست دیویس ، جیل ، که در نهایت نقش مادر وست را در این سریال بازی کرد ، همکاری نزدیک داشت. وی گفت: “راسل خیلی واضح گفت كه نمی خواهد من از هر كاری كه او انجام داده تقلید كنم.” “داشتن مکالمه با جیل ، آموختن درباره زمانی که آنها در کاخ صورتی زندگی می کنند ، او همه این دوستان را داشت و آنها برای مهمانی بیرون رفتند. او در مورد همه چیز خیلی مثبت صحبت کرد ، من هرگز یک بار شنیدم که جیل در مورد چقدر وحشتناک بود ، و چگونه غم انگیز بود ، و چقدر هولناک بود ، که بود ، همه آن چیزهایی که من خیلی مطمئن هستم. او فقط تمام زندگی هایی را که این دوستان به او داده اند به یاد می آورد. او الهام بزرگی بود. “

منبع تصویر: کانال 4

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>