لیدی گاگا و آدام درایور در پوسترهای خانه گوچی مبهوت شدند

[ad_1]

این حقیقت که خانه گوچی تا 24 نوامبر برای اولین بار به نمایش درنیامد هیچ کاری انجام نداد جز این که هیجان ما را برای فیلم برانگیزد. در حالی که ما در ماه مارس از عکس های اولیه اصلی غافلگیر شدیم ، پوسترهای اخیر شخصیت ها انتظارات ما را از بین برده است. الهام گرفته از یک داستان واقعی، خانه گوچی شاهد ظهور امپراطوری مشهور مد گوچی و قتل مائوریتزیو ، نوه گوچیو گوچی ، به دستور همسر سابقش پاتریسیا رجیانی است.

با بازی آدام درایور در نقش مائوریتزیو ، لیدی گاگا در نقش پاتریزیا ، جارد لتو در نقش پائولو گوچی ، آل پاچینو در نقش آلدو گوچی ، جرمی آیرونز در نقش رودولفو گوچی ، کامیل کوتین در نقش پائولا فرانچی ، جک هاستون در نقش دومنیکو دی سوله ، سلما هایک در نقش جوزپینا “پینا” اوریما ، و ریو کارنی در نقش تام فورد ، بازیگران به طور کامل روی هم قرار گرفته اند. پوسترهای شخصیتی نگاهی اجمالی به درخشش ، زرق و برق و سنگریزه ای دارد که می توان از درام ریدلی اسکات آینده انتظار داشت. پوسترها همچنین نشان می دهد که بازیگران چقدر به تغییر شخصیت خود اختصاص داده اند – ما به سختی لتو را تشخیص دادیم. پیش از این می توانید پوسترهای Driver ، Gaga ، Leto ، Pacino و Irons را قبل از اکران فیلم در پاییز امسال مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>