لیزو ابروهای سفید شده خود را به رنگ صورتی و بنفش رنگ آمیزی کرد – دیدن عکس ها

[ad_1]

سوالی وجود ندارد لیزو همیشه در انتخاب زیبایی ما تأثیر می گذارد ، و این بار او ما را متقاعد کرده است که باید ابروهای خود را بنفش رنگ کنیم. همین چند هفته پیش بود که خواننده و ترانه سرا ابروهای خود را بلوند رنگ کرد ، اما اکنون او دوباره با یک رنگ ابرو جدید دیگر بازگشته است: اسطوخودوس.

روز چهارشنبه ، 14 ژوئیه ، این ترانه سرا ، یک سری عکس سلفی را به شبکه اینستاگرامش ارسال کرد که در آن او ابروهای رنگی اسطوخودوس خود را نشان می دهد. در نگاه اول ، به نظر می رسد که آنها کاملاً از رنگ بنفش اشباع شده اند ، اما اگر نگاه دقیق تری بیندازید ، با برخی از نشانه های رنگ صورتی روشن نیز لکه دار است.

Alexx Mayo ، هنرمند گریم مسئول بخشیدن لیزو با این ابروهای جسور و زیبا ، همچنین برخی از عکس های این ظاهر را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. اولین عکسی که او به اشتراک گذاشته در صورت او بسته می شود و نه تنها توجه خود را به ابروهای تازه رنگ شده ، بلکه خط چشم گرافیکی چند لایه ، مژه های بلند و ناخن های بلند او جلب می کند.

اگرچه ناخن های او تار هستند ، اما کاملاً واضح است که لحظات خارق العاده ای نیز دارند. اری ایشیزو ، هنرمند ناخن ، باعث ایجاد ناخن های خود در ظاهر بمب گذاری شده است و حتی برخی از عکس های ناخن ژل را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. هر ناخن دارای مهره های منجمد یا بدلیجات است که فقط برای ملکه ای مانند لیزو مناسب است.

برای پاسخ به سوال طرفداری که در مورد پست لیزو اظهار نظر کرده است ، “بنابراین شما فقط به طور اتفاقی ابرو را ابداع کردید؟ پاسخ بله است. اگر چیزی باشد ، لیزو به ما نشان می دهد که ابروهای ما بوم دیگری بر روی صورت ما است که باید حساب شود و کاملا هیچ قانونی وقتی نوبت به فرم دادن به ابروهایمان می رسد ، اعمال کنیم. اکنون ، اگر ما را بهانه کنید ، ما می خواهیم ابروهای خود را رنگ کنیم – البته به صورت واقعی Lizzo.


داستانهای بیشتری درباره رنگ مو بخوانید:


اکنون ، ببینید تکامل آرایش چشم در 100 سال گذشته چگونه تکامل یافته است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>