لیزو اعلام کرد “شایعات” به تنهایی با مانیکور بلند و پوشیده از جواهرات-عکس را ببینید

[ad_1]

لیزو طرفداران – خوب ، این همه هستند – این است نه یک دریل. در 2 آگوست ، خواننده یک آهنگ بسیار جدید و جدید (که اولین چیزی است که از زمان انتشار منتشر کرده است) اعلام کرد چون دوستت دارم و “Blame It on Your Love” با Charli XCX) که در 13 آگوست منتشر می شود. او آهنگ جدید “Rumors” را اعلام کرد و در دوران جدیدی از لیزو با پرتره ای خیره کننده از خود در یک بند بدون بند و مهره زنگ زد. نیم تنه ، جواهرات طلا ، ابروهای سفید شده و یکی از طولانی ترین مانیکورهایی که تا به حال روی او دیده ایم.

“لیزه عصر جدید.” شایعات “. 8/13 ،” لیزو پست اینستاگرام خود را زیرنویس کرد. در این پرتره ، او یک انگشت را تا لب می گیرد و یک تالوی بلند و نوک تیز نشان می دهد که کاملاً در جواهرات نقره و به نظر می رسد زنجیرهای طلا کوچک است. مانیکور را هیچ کس جز ناخن کار راست لیزو ، اری ایشیزو انجام نداد-که باید ساعت ها وقت صرف این مجموعه بدون شک سفارشی فقط برای او کرده باشد.

فراموش نکنیم که آرایش چشم سیاه و دودی ، پوست درخشان و خط چشم عمیق لب را نیز ذکر کنیم. در حالی که ما نمی توانیم پیش بینی کنیم که تک آهنگ جدید (و متعاقبا آلبوم جدید) چگونه خواهد بود ، اما اگر اینها از نظر ظاهری که می توان از دوران آینده لیزو انتظار داشت ، نمی توان منتظر شروع آن بود. اگر این سال 2016 بود ، این قسمتی بود که ما می توانستیم GIF قاضی جودی را کپی/جایگذاری کنیم و دستان خود را روی میز بکوبد و ساعت خود را نشان دهد. 13 آگوست ، واقعاً نمی توانید به این زودی بیایید.


اطلاعات بیشتر در مورد مانیکور افراد مشهور:


اکنون ، راهنمای ما را برای هفت شکل مختلف مانیکور تماشا کنید:

دنبال کردن Allure on را فراموش نکنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>