لیزو تابستان دختران بزرگ را با بیکینی اشانتی آما جشن می گیرد

[ad_1]

لیزو ، مشهور به پوشیدن تنها درخشان ترین و نشاط آورترین مد تابستانی که تاکنون دیده ایم ، به تازگی اعلام کرده است “تابستان دختر بزرگ” را با بیکینی Ashanti Swim Ama خود ، که توسط دونفره خواهر و برادر دکستر و یاسمین اوپار به او داده شده است. دکستر و یاسمین در پشت برچسب آفریقایی مستقر در انگلستان قرار دارند که چاپهای کنته و آنکارا را روی طرح هایی منعکس می کند تا فرهنگ غنا را منعکس کند و داستانی را تعریف کند. انتخاب لیزو در الگوی Apremo-Canon با جنگ غنا برای آزادی از سلطه خارجی همراه است.

یاسمین به POPSUGAR توضیح داد: “در سال گذشته در حین قفل ملی ، من از طریق DM به لیزو پیامی فرستادم ، و او لطف كرد تا مرا به تیم خود متصل كند. من شخصاً چند لباس شنا فرستادم و از آن زمان با ما در تماس هستیم.” ، “یک چیزی که من در مورد لیزو دوست دارم این است که انرژی او عفونی است. اگرچه مکالمه ما مختصر بود ، لیزو در مدتی که در همه گیر بود و بسیار حرفه ای بود ، کسب و کار من بسیار سخت و مهربان بود. بنابراین برای این ، من همیشه سپاسگزار باشید. ” البته ، لمس های شخصی لیزو – عینک آفتابی به رنگ سبز نئون و برخی از جواهرات طلای مونوگرام با حلقه های الماس دایره ای – فقط این قسمت استخر را هیجان انگیزتر نشان می دهد. . . شاید حتی بیشتر از لباسهای جذاب وگاس که برای تولدش تکان داد. (خوب ، شاید این یک کمی از یک کشش.)

لیزو در ویدئو اینستاگرام خود می گوید: “این یک اعلامیه خدمات عمومی است. تابستان دختران بزرگ رسما آغاز شده است و دختران بزرگ ، ما شکم داریم.” ما عاشق این هستیم که خواننده همچنان غذای خود را با پیام های توانمند و مثبت بدن به خصوص در یک برچسب شنای معنی دار پر کند. چند زاویه مختلف را بخوانید ، سپس کت و شلوار فروشی را که ممکن است خیلی زود دوباره دوباره در آن جمع شود خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>