لیزو در سلفی رنگ موی جدید قهوه ای روشن را آغاز کرد – عکس را ببینید

[ad_1]

لیزوانرژی پر جنب و جوش و کاریزماتیک همیشه در بسیاری از فیلم ها و عکس هایی که او با طرفداران به اشتراک می گذارد نشان داده می شود. سفیر داو که اخیراً منصوب شده است ، دائماً ما را الهام می گیرد تا هر از گاهی با اظهارات زیبا ، عکس برداری های نفسگیر و یک فیلم خوب و غافلگیرانه ، خود را در آغوش بگیریم و دوست داشته باشیم. در آخرین پست اینستاگرامی خود ، این خواننده و ترانه سرا فاش کرد که او به خود یک کار رنگ کاملا جدید داده است ، همه به نام مراقبت از خود.

پست چرخ و فلک او از ظاهر جدید با بیش از 1.5 میلیون پسندیدن و شمارش علاقه زیادی به آن پیدا کرده است. فرهای طبیعی ناز او به راحتی به صورت دو پاف در بالای سرش مدل می شوند و او چهره ای از آرایش شبنم ، براق و با ظاهری طبیعی را پوشیده است. در زیرنویس ، او کمی آسیب پذیر می شود و عشق را برای دختران سیاه پوست در همه جا می فرستد.

در این مقاله آمده است: “سلام. امروز احساس درماندگی کردم. رنگ موهایم را تغییر دادم و آرایش کردم و چهره های خنده داری ایجاد کردم تا خودم را بخندم.” “این حداقل کاری است که من می توانم انجام دهم. اگر امروز کار خوبی برای خود انجام نداده اید ، این نشانه شما برای یافتن چراغ است. دختران سیاه ، من شما را دوست دارم. ما شایسته محافظت و دوست داشته شدن هستیم.”

رنگ موی طبیعی قهوه ای تیره لیزو اکنون روشن تر شده و از نوک قهوه ای متوسط ​​به رنگ کاراملی در می آید. این ظاهر نادر برای موهای طبیعی لیزو است زیرا ستاره معمولاً دارای کلاه گیس بلند ، سبک محافظتی یا روسری چاپی است.

در مورد آرایش ، او یک پایه طبیعی و درخشان با کک و مک روی بینی و گونه ها و کمی رژ لب قهوه ای ایجاد کرد تا آن را تمام کند. صفحه را به سمت چپ بکشید و می توانید او را نشان دهید که استراتژیک برای نشان دادن ناخن های تابوتی شکل خود ، که دارای یک الگوی مرمر مرمر قهوه ای زیبا است ، نشان می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>