لیزو در مورد ارتکاب به 1 اقدام عمدی ضد نژاد پرستی در روز

[ad_1]

لیزو اینجاست تا به یاران خود یادآوری کند که ضد نژاد پرستی یک تعهد مادام العمر است و اقدامات روزمره در کمک به از بین بردن نژادپرستی ساختاری و حتی نجات جان افراد اهمیت دارد. این خواننده روز پنجشنبه در یک ویدئو در اینستاگرام گفت: “نژادپرستی یک عکس سیاه و سفید یا ایده قدیمی نیست ، بلکه سیستمی است که امروز بسیار خوب زنده است و در این کشور واقعاً خوب کار می کند.”

“شاید این بزرگترین تغییر در جهان ایجاد نشود ، اما یک تغییر در زندگی شما می تواند نظر شما را تغییر دهد و شاید زندگی کسی را نجات دهد.”

لیزو همچنین توضیح داد که “قرار دادن” BLM “در بیوگرافی و ارسال یک مربع سیاه دیگر حداقل نیست.” وی گفت: “شما هر روز باید یک اقدام ضد نژاد پرستی را انجام دهید.” وی در ادامه به بیان نمونه هایی از اقدامات عمدی ، از جمله کمک به نجات یک معترض ، خرید از مشاغل متعلق به POC یا ایستادن در مقابل شخصی که به دلیل رنگ پوست آزار داده شد ، اشاره کرد. این که بخواهید کتابی درباره تاریخ نابرابری نژادی در آمریکا بخوانید یا سفارش سفارش گرفتن غذا از یک رستوران متعلق به سیاه پوستان را بدهید ، از اقدامات ضد نژادپرستی خود عادت های روزمره ایجاد کنید تا به تغییرات مثبت کمک کند.

لیزو در ویدیوی خود ادامه داد: “این حداقل حداقل جدید است ، همه”. “شاید این بزرگترین تغییر در جهان ایجاد نشود ، اما یک تغییر در زندگی شما می تواند نظر شما را تغییر دهد و شاید زندگی کسی را نجات دهد.” کلیپ را در بالا به طور کامل مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>