لیست Inkey میزبان 4 ساعته مراقبت از پوست است که به صورت زنده # ASKATHON است

[ad_1]

سوالات مربوط به مراقبت از پوست دارید؟ Inkey List با حماسه چهار ساعته # خواستگاری که امروز اتفاق می افتد ، آماده پاسخگویی به همه آنها است. Inkey List یک مارک زیبایی است که مأموریت دارد تا مواد را پاک کند و محصولات ارزان قیمت و در عین حال با عملکرد بالا ارائه دهد. #askATHON آینده فقط راهی دیگر است که مارک می خواهد به شما کمک کند تمام اطلاعاتی را که می توانید در هنگام استفاده از پوست به آن نیاز داشته باشید به شما ارائه دهد.

AskATHON چهار ساعته – که کاملاً رایگان است – به صورت زنده در YouTube پخش می شود و توسط بنیانگذاران Colette Laxton و Mark Curry میزبانی می شود که مهمانان ویژه Hyram Yabro ، James Welsh ، Cassandra Bankson و دکتر Alexis Stephens به آنها ملحق می شوند. این رویداد ویژه به هر کسی و هر کسی این امکان را می دهد تا از تیم Inkey یا میزبان مهمان سالات خود در مورد مراقبت از پوست و مراقبت از مو بپرسد. علاوه بر این ، در طول رویداد جوایزی برای چنگ زدن ها در نظر گرفته شده است.

در ماه مه سال 2020 ، فهرست Inkey #AskInkey را راه اندازی کرد ، یک برنامه 24/7 روزانه و 365 روزه در سال برای خدمات مشتری که مشاوره شخصی سازی رایگان پوست را ارائه می دهد. از آن زمان به بعد ، این برند بیش از 100000 تعامل با مشتری #askINKEY و یک رکورد بیش از 4000 تعامل در یک هفته دریافت کرده است.

برای شرکت در این جلسه پرسش و پاسخ حماسی ، به YouTube بروید و یک یادآوری برای این رویداد تنظیم کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>