لیلی رز دپ چهره شانل روژ کوکو بلوم است

[ad_1]

ما در آوریل انتظار زیادی داریم که هیچ ارتباطی با این واقعیت ندارد که میخانه ها می توانند برای صرف غذا در فضای باز بازگشایی شوند. روزهای طولانی تر و هوای گرمتر ، شکوفه های شکوفه گیلاس و تعطیلات عید پاک. آه ، و شانل در حال راه اندازی فرمول جدید و جدید رژ لب است که به طور قانونی احساس تجسم لوازم آرایشی فصل بهار می کند.

Chanel’s Rouge Coco Bloom (33 پوند) یک فرمول لوکس با رنگدانه ، شکل و زمان سایش یک رژ لب است (با توجه به نام تجاری ، هشت ساعت) ، اما با درخشش بالای لب و آبرسانی به یک مرهم رنگی – همه در یک لوله شیک شیک و با ویژگی های برجسته Cs نام تجاری بسته بندی شده اند. Rouge Coco Bloom که در 20 سایه موجود است ، اول آوریل راه اندازی می شود و ما نمی توانیم بیشتر از این که رنگهای Vitalité (رنگ گیلاس پر جنب و جوش) ، Radiant (یک گل رز متوسط) و Surprise (رنگ توت رسیده) را بکشیم ، هیجان زده تر شویم. به فضای باز بروید و دوباره دوستان خود را ببینید – سرانجام شلوار عرق لباس ما را برای لباس های تاب و صندل های تابستانی ریخت.

منبع تصویر: شانل

کمپین Chanel Rouge Coco Bloom کسی را نشان می دهد که به طور همزمان هم چهره تازه ای دارد و هم عضوی از حق امتیاز مد: لیلی-رز دپ. این بازیگر و مدل نه تنها از 15 سالگی با این مارک کار کرده است ، بلکه مادرش ، ونسا پارادیس ، نیز از موسیقی های کارل لاگرفلد ، مدیر خلاق فقید بوده است. به عبارت دیگر ، Chanel اساساً در DNA لیلی-رز دپ نقش بسته است. وی از طریق اعلامیه مطبوعاتی گفت: “شانل بخشی از زندگی من بوده است تا زمانی كه به یاد دارم.” “من فوق العاده خوش شانس هستم که نه تنها با چنین تیم شگفت انگیز ، مهربان و با استعدادی کار کردم بلکه شهادت استعدادهای آنها را نیز شاهد هستم.”

به عنوان چهره مبارزات Rouge Coco Bloom ، دپ همچنین هنگامی که از آزمایشگاه های Chanel در Pantin ، محله ای درست در خارج از پاریس بازدید کرد ، شاهد علم و تحولاتی بود که در این رژ لب نقش داشت – تجربه ای که در فیلم ثبت شده است (که شما می توانید در زیر تماشا کنید) وی درباره تجربه ای که در آن فرصتی برای ایجاد لوله ای از روژ کوکو پیدا کرد ، گفت: “من بسیار خوش شانس بودم که توانستم از آزمایشگاه ها بازدید کنم و از نزدیک شاهد جادویی هستم که در ایجاد آرایش Chanel که ما می شناسیم و دوست داریم”. رژ لب بلوم از ابتدا. هنگامی که از او در مورد قسمت مورد علاقه خود در تولید فرمولاسیون آرایشی برای روز پرسیده شد ، دپ گفت “قطعاً مخلوط کردن رنگدانه ها در حالت مایع شدن! احساس رنگ آمیزی می شود و بسیار سرگرم کننده است”!

منبع تصویر: شانل

دپ نیز یک بررسی درخشان از رژ لب Rouge Coco Bloom در فرم کامل و جامد آن دارد. “چیزی که من به خصوص در مورد آن دوست دارم [Rouge Coco Bloom] این است که دو ویژگی را ترکیب می کند که شما اغلب در یک رژ پیدا نمی کنید – آبرسانی و ساییدگی طولانی. من فهمیدم که می توانم تمام روز آن را بپوشم و کاملاً سر جای خود باقی بماند در حالی که لبهای من را خوب و مرطوب نگه می دارد! “در مورد سایه های مورد علاقه او در محدوده؟ از مهمترین گزینه های او می توان به Opportunity (یک بژ صورتی رنگ) و Alive (یک سرخابی) اشاره کرد. رنگ) ، گرچه او اعتراف می کند انتخاب سخت است. “او گفت:” همه آنها بسیار منحصر به فرد و زیبا هستند.

منبع تصویر: شانل

فرمول ابتکاری Rouge Coco Bloom تقریباً پنج سال است که در آزمایشگاه تحقیقاتی Chanel مستقر در ژاپن ساخته شده است. دانشمندان با هدف ایجاد رژ لب که برای مدت زمان طولانی براق و رنگدانه باقی بماند ، فرمول دو فاز اختراع شده ای را تولید کردند که اکنون فقط مختص شانل است.

بنابراین یک رژ لب دو فازی دقیقاً چیست؟ این بدان معناست که رژ لب هنگام استفاده از آن دو فرآیند را طی می کند. اول ، “فاز رنگی” وجود دارد که اساساً رنگدانه هایی است که روی لب های شما رسوب می کنند. همچنین وقتی یک فیلم محافظ روی رنگدانه تشکیل می شود تا در جای خود قفل شود. و صحبت از رنگدانه ، این فرمول دارد زیاد از آن شما فقط با یک بار کشیدن می توانید پوشش کامل و ظرفیت کامل خود را بدست آورید و در حالی که راهی برای تعیین کمیت آن وجود ندارد ، من صادقانه فکر می کنم این رژ لب سریعتر از فرمول دیگری که امتحان کرده ام ادامه می یابد.

منبع تصویر: شانل

هنگامی که رنگدانه روی لب های شما قرار گرفت ، مرحله دوم رژ لب آغاز می شود. میکرو قطرات نامرئی روغن در فرمول آزاد می شوند و یک لایه درخشش و زرق و برق دار از خود به جای می گذارند که بیشتر شبیه براقیت ساتن با کیفیت بالا در مقابل بازتابندگی آب مانند لاتکس است. برخلاف بسیاری از رژ لب های براق ، روژ کوکو بلوم احساس بی وزنی می کند ، مانند تمام آنچه که روی لب های خود می بندید مقداری مرهم است. با این حال ، آنچه واقعاً چشمگیر است ، این است که حتی اگر فرمول پر از رنگدانه و درخشش باشد ، بر روی دهان شما حرکت نمی کند. هنگامی که رژ لب در جای خود قرار گرفت (که احتمالاً بعد از حدود 30 ثانیه است) ، آن تکان نمی خورد. حتی بر روی لیوان شراب شما اثری از لب باقی نخواهد ماند ، که به من اعتماد دارید ، من از هفته گذشته دریافت فرمول چندین بار آزمایش کردم.

Chanel’s Rouge Coco Bloom (33 پوند) نمی توانست در زمان بهتری به بازار عرضه شود. همانطور که ما برای روزهای آفتاب تر آماده می شویم و دوباره لباس می پوشیم و با دوستان و خانواده خود ملاقات می کنیم ، داشتن رژ لب که هم ماندگار است و هم پوشیدنش راحت است – به طوری که می توانید روی آن را بکشید و دیگر نیازی به فکر کردن نیست – دقیقاً همان چیزی که هنگام بیرون رفتن به کیف های آرایش نیاز داریم.

https://www.youtube.com/watch؟v=ySRD9gOS0U8

منبع تصویر: شانل

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>