لیل باک در مورد اهمیت فرهنگی مشاهیر برای شانل

[ad_1]

عطرهای مشهور مانند J Lo’s Glow و Britney Spears’s Fantasy وجود دارد. و سپس عطرهایی دارید که بسیار شناخته شده و بسیار نمادین هستند ، به طوری که اساساً در نوع خود به افراد مشهور بی جان تبدیل می شوند. یکی از این رایحه ها شانل شماره 5 است که 100 سالگرد تاسیس خود را در سال 2021 جشن می گیرد. برای گرامیداشت این نقطه عطف و همچنین میراث ماندگار عطر در زیبایی ، مد و فرهنگ پاپ ، این برند کمپینی را ایجاد کرده است به نام مشهور توسط. این کمپین دیجیتال که بیشتر از ویدئوی تبلیغاتی دارای تفسیر فرهنگی است ، از مجموعه ای از فیلمها تشکیل شده است که شش چهره برجسته از دنیای رسانه ها ، هنرها و دانشگاهها راجع به بحث و تحلیل مفهوم مشهور امروزی می بیند. سخنرانان – مانند بازیگر ماریون کوتیار و استاد یل ، لوری سانتوس (مغز موجود در “کلاس خوشبختی” فوق العاده محبوب دانشگاه) – اهمیت فرهنگی و فکری “مشهور” را در جهان بررسی می کنند.

یکی از این سخنرانان نیز رقصنده است لیل باک ، هنرمند حرکت و طراح رقص از ایالات متحده که سالهاست او را تحسین می کنم. لیل باک موفق شده است از جوکین استفاده کند – سبک رقص خیابانی که از زادگاهش ممفیس ، TN آغاز شده است – و نه تنها جریان اصلی آن را بیشتر می کند (او در ویدیو های موسیقی برای Janelle Monáe بوده است و با مدونا به تور رفته است) ، بلکه آن را آورده است به دنیای هنرهای زیبا ، همکاری با شرکت های حرفه ای باله ، موزه های معاصر ، و استادان موسیقی کلاسیک مانند ویولن سل ، یو-یو ما.

اولین باری که لیل باک را دیدم در واقع در یک ویدیوی YouTube بود که داشت در حال رقصیدن با موسیقی ما بود. این ویدئو اجرای زنده Lil Buck jookin به معروف را نشان داد قو (The Swan) انفرادی باله. من هنوز هم با تماشای ویدیوی ویروسی که بیش از 3.5 میلیون بازدید و پیام در بخش نظرات دارد ، احساساتی می شوم ، مانند: “تا به امروز این یکی از جذاب ترین ، زیبا ترین و زیبا ترین قطعات هنری مرتبط با احساسات است که من تاکنون دیده ام ”

در زمینه پروژه شانل ، لیل باک نمونه ای از تلاقی مشاهیر و خلاقیت ، فرهنگ پاپ و هنرهای زیبا و رقص خیابانی و باله کلاسیک است. او همچنین نمونه ای از معروفات است که برای همیشه مورد استفاده قرار می گیرد – چگونه می تواند وسیله ای برای الهام هنری و انگیزه ای برای موفقیت باشد. در این فیلم چهار دقیقه ای ، او در مورد معنای مشهور برای او قبل از مشهور شدن صحبت می کند. وی به دوربین می گوید: “هنگامی که من در کودکی در ممفیس بزرگ می شدم ، تصور من از مشهور ، چگونگی تصور آن ، فقط … خارج شدن از ممفیس بود.” “من می خواستم دنیا بداند که من چه چیزی بدست آورده ام و ببینم چه چیزی به دنیا ارائه می دهم.” علاوه بر این ، او ادامه می دهد تا در مورد استفاده از قدرت مشهور خود برای الهام بخشیدن به دیگران صحبت کند. “بسیاری از بچه ها در ممفیس هستند که همان سبک رقص را انجام می دهند که من انجام می دهم. و اکنون آنها مانند من نگاه می کنند ،” دانگ ، این لیل باک است! او از همان محله ای است که من اهل آن هستم. اگر او بتواند این کار را انجام دهد ، مطمئناً من هم می توانم آن را انجام دهم. “” شما می توانید مصاحبه کامل با Lil Buck را در ویدیوی بالا تماشا کنید و برای دیدن هر شش فیلم کوتاه به Chanel.com بروید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>