لی- آن پینوک و آندره گری در انتظار فرزند اول

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 04 سپتامبر: آندره گری و لی آن پینوک در مراسم

عضو Little Mix ، Leigh-Anne Pinnock به تازگی بارداری خود را به شیک ترین شکل ممکن اعلام کرد: با یک فیلم حماسی بارداری. پینوک و شریک زندگی او ، فوتبالیست آندره گری ، نامزدی خود را در 29 ماه مه ، در جشن چهارمین سالگرد اعلام کردند. در 4 ماه مه ، پینوک یک سری تصاویر خیره کننده از عکسبرداری بارداری خود به اشتراک گذاشت ، همراه با زیرنویسی که می خواند “ما مدت طولانی درباره این لحظه خواب دیدیم و باور نمی کنیم که سرانجام رویا تحقق یابد … ما نمی توانم صبر کنم تا شما را ملاقات کنم. ❤️😍 “در عکس ها ، پینوک یک تاپ و دامن سبز و زنده به سبک Zack Tate و Jamie Mcfarland ، با یک آرایش بافته شده توسط آرایشگر Dionne Smith ، و آرایش نرم Glam توسط Hila Karmand می پوشد.

نظرات اعضای گروه پینوک قبلاً بسیار جنجال برانگیز شده است ، با جید تیرلوال در مورد اظهار نظر “خیلی دوستت دارم at به این خانواده نگاه کن …” و پری ادواردز اضافه کرد “من نمی توانم به این تصاویر خیره شوم. شما یک چشم انداز. ایلی هر دو بسیار! تبریک خواهر زیبای من! ♥ ️ “همراه با Little Mix ، Millie Bobby Brown، Mabel، Stefflondon و Clara Amfo برخی از افراد مشهور بودند که عشق خود را به پینوک و گری تقسیم کردند.

تبریک به منظور این زوج دوست داشتنی است و ما نمی توانیم منتظر دیدن عکس های بیشتر باشیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>