ماتریکس ماتریس تنوع مو را برای آموزش سبک ساز و فرمولاسیون محصول – اختصاصی معرفی می کند

[ad_1]

اگرچه یک نکته قابل توجه است – بخشی از داشتن موی سالم اطمینان از مراقبت از پوست سر شما است. پارامترهایی که ماتریس در حال قرار دادن دارد ، واقعی را نشان می دهد مو، اما همانطور که هادلی کینگ ، متخصص پوست ساکن شهر نیویورک یادداشت می کند ، موارد دیگری وجود دارد که باید در رژیم فکر کنید. “وقتی نوبت به شامپوها و برخی محصولات دیگر می رسد ، مهم است که پوست سر را نیز در نظر بگیرید – [if it’s] او می گوید: “چربی یا خشک ، مستعد ایجاد شوره و غیره”. این بدان معنی است که ماتریس تنوع مو به ویژه برای مدل دادن و رنگ آمیزی محصولات – که عمدتا بر روی تارهای واقعی مو شما کار می کنند – بسیار خوب عمل می کند – اما برای محصولاتی که در پوست سر یا به طور خاص نگرانی های مربوط به پوست سر را برطرف می کند که به نوبه خود می تواند موهایی با ظاهر سالم داشته باشد. با این حال ، به طور کلی ، کینگ می گوید: “به نظر می رسد این یک سیستم منطقی نیست” برای تولید محصول.

گتی ایماژ

افراد در ماتریکس آزمایشاتی را بر روی نمونه های مو انجام دادند تا مطمئن شوند فرمولاسیون بر اساس آن نیازهای مو را برطرف می کند. چه موهای خود را سفید کنید و چه به راحتی با مواد مخلوطی اسپری کنید ، تیم ماتریکس اطمینان حاصل کردند که فرمول هایی ایجاد می کنند که در همه نوع عملکرد داشته باشد. به عنوان مثال ، ولف یادآور می شود که نگرانی مشترک بسیاری از افراد با موهای فرفری (همراه با مواردی مانند خشکی و شکنندگی) ، حفظ الگو است. هیچ کس نمی خواهد نوع حلقه او از هیچ جا روی آن روشن شود ، بنابراین تمام محصولاتی که قرار است روی موهای فر استفاده شود ، برای کمک به شما در حفظ الگوی خود ایجاد شده اند ، خواه از آن محصول خاص برای استفاده از فر استفاده کنید یا نکنید. تعریف.

این برای شما چه معنی دارد

سرانجام ، Wolf توضیح می دهد: “ماتریس تنوع مو به منظور ساده سازی روند کار برای صاحب آرایشگاه و آرایشگر است که به آنها امکان می دهد از محصولات مشابه برای سرویس دهی به انواع موها و بافت ها استفاده کنند.” در مورد مصرف کنندگان ، او می گوید که آنها از طریق “بازاریابی ، نمایندگی تأثیرگذار و تصاویر تبلیغاتی” متوجه این تغییر خواهند شد. با این وجود ، و راحتی دانستن این که وقتی وارد سالن ماتریکس می شوید ، شخصی وجود دارد که موهای شما را قلاب کند ، مهم نیست که از چه بافتی باشد. آه ، و محصولاتی که سبک پیشنهاد می کند در واقع ارائه می شوند کار کردن برای شما.

محصولات و سیستم های آموزشی ماتریکس که به تازگی فرموله شده اند در حال خواندن این مقاله هستند. در حالی که هیچ نشانه ای در مورد برچسب ها درباره مصرف ماتریس Diversity برای مصرف کنندگان وجود ندارد ، این برند می گوید تصاویر تبلیغاتی و مارک تجاری کلی به کاربران نشان می دهد که محصولات مو مخصوص آنها ساخته شده است.

تنوع در مراقبت از مو خیلی بیشتر از این است که فقط شخصی را که دارای موی نوع 4 است در یک کارزار انتخاب کنید. این در مورد درک آنچه که آن موهای نوع 4 – یا 3 یا 2 – واقعاً نیاز به بهترین شکل دارد و اطمینان حاصل شود که این نیازها برآورده می شود. اگرچه ما فکر می کنیم برای ماتریکس مفید باشد که سیستم طبقه بندی خود را بیشتر یک تلاش پیش رو قرار دهد ، به نظر می رسد کاری که آنها اکنون انجام می دهند گامی در مسیر درست است.


این داستان های مو را ببینید:


اکنون ، کل روال زیبایی این آشپز را تماشا کنید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>