مادیان از ایست تاون: چه کسی ارین را کشت؟ نظریه ها

[ad_1]

مینی سریال جدید HBO مادی از Easttown در حال شکل گیری است تا کاملاً یک راز فریبنده باشد. درام و هیجان هیجان انگیز کیت وینسلت در تیتراژ وینسلت به نام ماره ، یک کارآگاه سخت جوش که بیش از این که با از دست دادن شخصی و غم و اندوه خود دست و پنجه نرم می کند ، در محافل می چرخد ​​و تلاش می کند پرونده یک فرد مفقود شده کتی بیلی را حل کند – دختر دوست دبیرستانی و هم تیمی بسکتبال سابقش – فقط با بن بست و یک جسد مرده دیگر روبرو شد.

در یک شهر کوچک از پنسیلوانیا واقع شده است ، جایی که همه افراد مستقیمی را می شناسند یا به نوعی با آنها در ارتباط هستند ، وقتی قتل دیگری و یک ناپدید شدن دیگر رخ می دهد ، قضیه شتاب بیشتری می گیرد. ما بیش از نیمی از این مجموعه هفت قسمتی جسارت کرده ایم و با هر قسمت بعدی ، مظنونین بالقوه بیشتری را جمع کرده ایم تا اینکه از لیست بالقوه خود عبور کرده ایم تا تصویر کامل را بدتر کنیم.

من خودم به عنوان یک مزاحم رمز و راز مبتنی بر جرم ، یک چالش سخت را دوست دارم که به من فرصت کافی می دهد تا از مهارت های خود برای استفاده استفاده کنم ، و اگر منتظر اپیزود بعدی با نفس نفس گیر هستید ، شانس شما نیز همین است. بنابراین ، تابلو یادداشت ها ، قرقره (ها) نخ و سنجاق های خود را از بین ببرید و با تجزیه و تحلیل نظریه های برتر خود ، به ما بپیوندید تا قاتل واقعی ارین مک منامین را کشف کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>