مارتا استوارت برای تابستان تسلط کامل بر امواج ساحلی کامل – به عکس ها مراجعه کنید

[ad_1]

من در مورد شما نمی دانم ، اما سعی می کنم مثل خانم شوم مارتا استوارت این تابستان: ثروتمند ، بدون زحمت و زیبا. متأسفانه ، دو مورد اول احتمالاً هرگز اتفاق نمی افتند (من یک روزنامه نگار و یک باکره هستم). با این وجود می توانم شماره سه را انجام دهم ، به خصوص اگر فقط مدل موهای جدید مغول خانه را کپی کنم. در تاریخ 20 مه ، استوارت چند عکس فوری از خودش در حال آماده شدن برای یک مزیت خیریه به اشتراک گذاشت و همه ما فقط باید یک دقیقه وقت بگذاریم تا درباره موهایش بحث کنیم.

استوارت در زیر عنوان یک عکس با شوخی گفت: “نه ، من همه چیز را در بار نمی نوشم” ، و بازتاب صورت بوسه ای خود را در آینه یک سبد چرخ می گیرد. در حالی که ایده ترکیدن او به هر بطری مشروب گران قیمت در آن قفسه به خودی خود به اندازه کافی سرگرم کننده است ، اما چشم نوازان واقعی اینجا موج های ساحلی و بلوند او هستند که فقط به حدی آهسته به نظر می رسید که عمداً آشفته به نظر برسد – مثل اینکه او به معنای واقعی کلمه سر خود را به اقیانوس فرو برد و اجازه داد آب شور به طور طبیعی موهایش را شکل دهد.

از آنجا که وی شراب از بهترین تنوع است ، استوارت مدل موی مدرن را با گلدون به سبک قدیمی از جمله رژ لب برهنه ، لبه خط چشم تیره ، مرواریدهای عظیم و پرتاب گلدان گلدان طلای براق و براق جفت کرد. این لباس طبیعتاً طراح است و هزینه آن برای هر فرد معمولی بیشتر از اجاره ماهانه آن است – اما شبیه سازی آن در خانه بسیار راحت تر است. فقط یک فلتیرن و اسپری بافت دار مورد علاقه خود را بگیرید و خوب کار را انجام می دهید.


اطلاعات بیشتر در مورد موهای افراد مشهور:


اکنون ، برنامه 10 دقیقه ای صبح مارتا استوارت را ببینید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>