مارک جیکوبز مانتوهای پوفی بزرگ را به باند پایین می فرستد

[ad_1]

مارک جیکوبز می توانست رکورد بزرگترین مانتوهای پف ساخته شده در تاریخ را ثبت کند. طراح تعداد انگشت شماری از آنها را از باند پاییزی 2021 خود ، که به عنوان یک نمایش سنتی در کتابخانه عمومی نیویورک برگزار می شد ، فقط در میان ویراستاران کاملا واکسینه شده ، ارسال کرد. مارک عنوان جدید خود را “خوشبختی” عنوان کرد. او با یادداشت های نمایشی هدایت می کرد که در مورد نیاز حیاتی او به خلاقیت صحبت می کردند – این همان خط نجات او در طول یک سال گذشته تنهایی و اضطراب است که همه ما به روش های مختلف تجربه کرده ایم. وی نوشت: “از طریق فیزیکی این تجربه مشترک ، امیدوارم لحظه ای الهام ، کنجکاوی ، شگفتی و امکان را ارائه دهم.”

تعجب خواهید کرد که در ترکیب جدید باورنکردنی او که فقط کت های فوق الذکر را شامل نمی شود ، بلکه انواع دزدگیرها ، کلاه ها ، اسنودها ، شنل های برش خورده و دامن ها هستند که هر کدام از کت و شلوارهای قبلی نیز کرکی دارند. آنها در بسیاری از رنگ ها وجود دارند – ما به خصوص نوار سیاه و سفید را دوست داریم که روانگردان ، خارق العاده و نمادی از مارک اصلی مارک جیکوبز در هسته اصلی آن است – و چیزی برای همه وجود دارد. هریکی، یا شاید حتی همه دو، اگر صادقانه بگوییم ، از آنجا که برخی از این کت ها به اندازه کافی بزرگ هستند که برای یک خانواده مناسب است.

چوب لباسی در برگدورف گودمن در شهر نیویورک ، جایی که مارک جیکوبز به تازگی اعلام کرده است یک همکاری منحصر به فرد دارد ، باید عرق کند. چرا که به راستی ، چگونه می توان یک آویز وزن را تحمل کرد و در برابر نمایش چنین کت عظیم مقاومت کرد؟ در واقع ، مدل هایی که در باند فرودگاه قدم می زدند ، از جمله خواهران جیگی و بلا حدید ، می توانند این موضوع را تصدیق کنند ، بسیاری از آنها تلاش خود را برای ساختن سکوهای برجسته مری جین انجام دادند که هیچ چیز قابل تمسخر نیست. برای دیدن کلیپ هایی از باند حرکت کنید ، فیلم کامل را تماشا کنید ، سپس عکسهایی از پشت صحنه را ببینید ، جایی که مارک و تیمش این پفک های خیالی و متعلق به فضا را برای تصاحب جهان آماده کردند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>