مارک رونسون و گریس گامر درگیر شده اند

[ad_1]

در جدیدترین اخبار مشهور که ما را شوکه کرده است ، مارک رونسون در آستانه داماد جدید مریل استریپ است! این نوازنده با دختر مریل ، بازیگر زن گریس گامر نامزد شده است. ماه گذشته پس از آنکه زوجین شایعات نامزدی را برانگیختند ، مارک اخبار را در طی خبر خود تأیید کرد FADER کشف نشده است پادکست ، گفت: “آخر هفته گذشته نامزد شدم.” اگرچه او گریس را به نام نیاورد ، اما در مورد اولین بوسه “گره ای” آنها عجله کرد. “یک پلاک برای آن در جایی وجود دارد. یک بوسه اول ، پلاک بوسه اول هالارم بسیار خلال دار است. اما نه ، برای همیشه بود ، حک می شود. هنوز هم سابقه من است.”

مارک و گریس برای اولین بار در سال 2020 قرار ملاقات گذاشتند و از آن زمان تاکنون رابطه عاشقانه خود را کاملاً تحت فشار نگه داشته اند. اخیراً ، هنگامی که گریس در حالی که یک حلقه الماس بر روی دست چپ خود داشت در حین گردش غیر عادی در لندن در 23 مه ، متوجه شایعات نامزدی شد. گریس پیش از این در سال 2019 با موسیقی دان Tay Strathairn ازدواج کرده بود قبل از اینکه طلاق آنها در آگوست 2020 نهایی شود ، در حالی که مارک قبلا از سال 2011 تا 2018 با بازیگر Joséphine de La Baume ازدواج کرده بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>