مارک های جواهرات بریتانیا مانند Missoma

[ad_1]

ما در حال حاضر در یک دوره طلایی از جواهرات ارزان قیمت ارزان زندگی می کنیم ، بخشی از آن به دلیل افزایش مارک های مشهور اینستاگرام است که از این بستر برای فروش بوتیک های آینده خود استفاده می کنند. اما بیشتر ما باید اعتبار خود را به دوشس ساسکس بدهیم. از زمانی که عشق مگان مارکل به برند جواهرات نیمه زیبا انگلیس Missoma به دانش عمومی تبدیل شد ، اقدام بزرگی توسط مارک های مشابه برای پر کردن این فضا صورت گرفته است.

در حالی که بوتیک های معروف Insta را که به صورت آنلاین پیدا می کنیم دوست داریم ، اما در واقع در انگلستان یک تن مارک جواهرات خوب و نیمه زیبا با قیمت مناسب داریم. دقیقاً مانند میسوما ، طراحان جواهرات وطنی ما حداقل قطعاتی را ایجاد می کنند که نوستالژی خاصی دارند که ما آنها را “محصول مدرن” می نامیم. از علاقه مندی های محبوب مد مانند اوتیومبرگ ، آلیگیری و اورلیا گرفته تا تازه واردانی مانند لیلی و رو ، مایا مگال ، آسترید و میو ، نئو هوپس و بونوو – به همراه برخی از مارک های معتبرتر مانند لورا لی ، راشل جکسون ، مونیکا وینادر و دینی هال – این مارک های بریتانیایی طیف وسیعی از جواهرات خوب و نیمه ظریف معاصر را با سنگهای قیمتی دارای اخلاقی با قیمت های کاملاً مقرون به صرفه ارائه می دهند.

پیش رو ، شما می توانید برخی از قطعات کاملاً خیره کننده و منحصر به فرد را پیدا کنید که از 60 پوند شروع می شود و اگر چیزی را برای یک رویداد مهم دوست دارید ، حلقه های نامزدی و قطعات شخصی نیز وجود دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>