مارک های جین پایدار و سازگار با محیط زیست شلوار جین

[ad_1]

تی شرت و شلوار جین ، ما اساساً در آنها زندگی می کنیم ، درست است؟ اما واقعیت ترسناکی در مورد مورد اخیر وجود دارد. . . آنها می توانند واقعاً به محیط زیست آسیب برسانند (اتلاف زیاد مواد ، مصرف زیاد آب ، رنگهای سمی و مواد شیمیایی چند مسئله اساسی است). هرچند کمی سبک تر ، اما یکی از آن موضوعات زشتی است که دوست نداریم مانند تغییر آب و هوا و جزیره زباله Great Great Pacific Rubbish Patch در مورد آن فکر کنیم. اما حتی هنوز هم ، این موضوعی است که ارزش آن را دارد که خود را در مورد اینکه آیا شما یک جین جسمی وسواس دارید یا به سادگی در بازار یک جفت جدید شلوار جین قرار می دهید ، آموزش دهید.

اکنون ، پیچیدن سر خود به دور روند مد پایدار و جین به طور خاص مانند قضیه ای ریاضی است. . . فوق العاده پیچیده! اطلاعات زیادی وجود دارد و به محض شروع به کاوش می تواند به سرعت زیاد شود. با این وجود ، برخی مفاهیم اساسی وجود دارد که همه ما می توانیم آنها را درک کنیم و در یک جفت شلوار جین دوستدار محیط زیست مانند کاهش آب و انرژی استفاده کنیم. ، اجتناب از مواد شیمیایی و رنگهای سمی ، استفاده از مواد آلی ، با مسئولیت پذیری بالا یا مواد مرده (پارچه باقیمانده ای که می توان برای ایجاد لباسهای جدید استفاده کرد) و اطمینان از وجود مقررات منصفانه و اخلاقی کار.

همچنین گزینه خرید دست دوم و محدود کردن مصرف به طور کلی وجود دارد که هر دو روش عالی و مسئولیتی است که باید در نظر بگیرید. اما اگر شما علاقه مند هستید در مورد مارک هایی که جین پایدار ارائه می دهند اعم از یک برچسب جدید ابتکاری یا مارک محبوب فرقه که استانداردهای طراحی آنها را توسعه می دهد ، یاد بگیرید ، من پیش از این لیستی را برای کمک به شما راهنمایی کردم. وقتی صحبت از شلوار جین شما می شود ، چرا سبز نمی شوید؟

گزارش اضافی توسط لورا لاژی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>