مارک های لباس عروس و لباس عروس با قیمت مناسب در انگلستان

[ad_1]

خواه عروس باشید ، هم ساقدوش عروس ، یا میهمان عروسی ، همه ما می توانیم در یک مورد اتفاق نظر داشته باشیم: روز بزرگ گران است. با تشکر از مارک های میان لاکچری که به بازار عروس نفوذ کرده اند ، دیگر مجبور نیستیم برای لباس شب هزینه زیادی انجام دهیم. ممکن است لباس رویایی خود را با قیمتی زیر 1000 پوند پیدا کنید و ما برای کمک به شما هستیم.

Net-a-Porter انتخاب زیادی از لباس عروس های ارزان قیمت و شیک دارد – به ویژه از مارک هایی مانند Les Reveries و Vanessa Cocchiaro. شما همچنین می توانید لباس های عروس با طراحی کم نظیر را در بخش فروش Net یا در Outnet پیدا کنید. و ما کاملا عاشق بخشهای جدید عروس در اصلاحات ، شبح و کیتری هستیم. اگر به فکر رفتن به مسیری دوستانه و سازگار با محیط زیست هستید ، پس چرا یک لباس عروس قدیمی یا دست دوم تهیه نمی کنید؟ Oxfam و Bride2Bride مکان های خوبی برای شروع جستجوی شما برای یک لباس عالی هستند.

در پیش رو 11 بوتیک ارزان قیمت ، مدرن و فوق العاده شیک وجود دارد که ممکن است فقط لباس عالی شما را در انبار داشته باشد. دامن لباس عروس از 150 تا 1000 پوند است – شکار مبارک!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>