مارک های مد مانند اصلاحات | POPSUGAR مد انگلستان

[ad_1]

اصلاحاتزیبایی ظاهری عاشقانه و زنانه است. عکاسی های زیبا از ویراستاری و طراحی های کلاسیک آنها مورد توجه کل نسل از زنان قرار گرفته است ، اما این تعهد آنها به تولید پایدار و اخلاقی است که ما را بازگرداند.

از آنجا که اصلاحات یک دهه پیش به صحنه آمد ، این مارک تجاری محبوب دختران باحال در همه جا شده است. افراد مشهوری مانند ریحانا ، تیلور سویفت و امیلی راتاجکوفسکی نمی توانند از قطعات بی انتهای خود سیر شوند. اصلاحاتتأثیر این صنعت نه تنها به سکسی مد پایدار کمک کرده است بلکه از هجوم مارک های میان رده که توسط زنان تاسیس و اداره می شوند نیز الهام گرفته است. خرده فروشان دوست دارند تحقق توسط، روژ، اورسوند آیریس، و موش و بوآ (به چند مورد) به زیبایی مشابهی پاسخ می دهند شیک بدون زحمت

با تشکر از اینستاگرام ، این آسان است که زنان جوان شرکت های تولید لباس خود را ایجاد کنند و محصولات خود را با فضای محدود فروشگاه فیزیکی یا بودجه بازاریابی تبلیغ کنند. خوراکی های اینستاگرام ما هر روز ، اگر روزانه نباشند ، پر از لباس های دست ساز زیبا از بوتیک های کوچک است که اغلب برای اولین بار کشف می کنیم. رسانه های اجتماعی منبع نامحدودی از الهام از سبک و سبک ، به علاوه گنجینه ای برای یافتن مارک های در حال ظهور که جایگزین های اخلاقی تر برای مد سریع هستند ، ایجاد کرده است.

پیش رو ، ما پنج بوتیک در مقیاس کوچک پیدا کرده ایم که شما کاملاً آنها را دوست خواهید داشت ، هرکدام با برداشت منحصر به فرد خود از زیبایی شناسی رمانتیک اینستاگرام. یعنی کمی لورا اشلی، سبک دشتی ، با برخی از لنزهای پرنعمت پاریس در حداقل ، طراحی های بی انتها. کیف خود را نزدیک نگه دارید زیرا شما می خواهید این بوتیک ها را برای همه نیازهای سبک تابستانی خود نشانه گذاری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>