مارگوت رابی در مورد شوهر تام آکرلی ترس از مارها

[ad_1]

بیورلی هیلز ، کالیفرنیا - 04 مارس: مارگوت رابی (ال) و تام اکرلی در 4 مارس 2018 در بورلی هیلز ، کالیفرنیا در مهمانی اسکار Vanity Fair 2018 به میزبانی رادیکا جونز در مرکز هنرهای نمایشی والیس آننبرگ شرکت کردند.  (عکس از Jon Kopaloff / WireImage)

منبع تصویر: گتی / جان کوپالف / WireImage

بخشی از آنچه باعث هارلی کوین می شود ، برخورد نترسانه او با تقریباً هر موقعیتی و عشق او به دو کفتار ، بود و لو است. IRL ، قدردانی مارگوت رابی از حیات وحش همچنین به حیواناتی از نوع نه چندان زیبا و نوازشگر شامل مارها نیز تسری می یابد. در مورد شوهرش ، تام آکرلی؟ نه خیلی در طی مصاحبه اخیر با رز برن ، بازیگر همکار استرالیایی ، در نمایش دیرهنگام با جیمز کوردن، پرندگان شکاری ستاره در مورد اوفییدیوفوبیا تام ، یا همان ترس گسترده او از مارها ، و زمانی که آنها با یکی از آنها در باغ LA خود روبرو شدند ، باز شد.

مارگوت گفت: “شوهر من از مار متنفر است” و افزود كه او در كنار كانگوروها در حياط خانه اش بزرگ شده و خزندگان گاه به گاه در خانه اش سر مي خورند. “او انگلیسی است. شما حدس می زنم که بچه ها آنها را ندارید ، مشخصاً در انگلیس. اما منظورم این است که آنها همه جا هستند! من در لس آنجلس زندگی می کنم و یک مار دو متری درست بیرون آشپزخانه وجود داشت ، فقط در باغ روز دیگر. [Tom] تقریباً یک عروق کرونر داشت. او مثل این بود ، ‘ما چه کار می کنیم ؟! آیا ما آن را می کشیم ؟! و من مثل “F * ck بودم. . . نه ، ما آن را نمی کشیم. فقط به آرامی به او بگویید که به جای دیگری برود. ”

“این یک مار سمی نبود. من آن را گوگل کردم. بررسی کردم.”

جیمز ، یک بومی انگلیس ، در کمال ناباوری مجبور شد بپرسد ، “شما به آرامی به مار گفتید که اموال خود را ترک کند؟” مارگوت پیشنهاد كرد كه به خزندگان یك برگ نرم نشان دهد و افزود: “این مار سمی نبود. من آن را گوگل كردم. بررسی كردم.” مارگوت توضیح نداد که آیا در نهایت تام به حیاط مار کمک کرد یا نه ، اما شرط ما این است – سمی است یا نه – او این یکی را به تنهایی برد.

از زمان شروع رابطه خود در سال 2014 ، مارگوت و تام در مورد رابطه خود خصوصی بودند. این کارگردان فیلم در صحنه درام جنگ جهانی دوم با مارگوت آشنا شد سوئیت فرانسوی، جایی که او سومین دستیار کارگردان بود. پس از حضور در کنار سایر اعضای خدمه در هنگام تولید گرگ وال استریت، با توجه به باربر. در سال 2016 ، مارگوت و تام در مراسمی که در بایرون بی برگزار شد و خواهر و برادرهای او در آن شرکت کردند ، مخفیانه ازدواج کردند.

مارگوت در یک ویژگی برای سال 2016 گفت: “من بهترین تک نفره بودم.” Vogue. “ایده روابط باعث شد که بخواهم استفراغ کنم ، و سپس این مسئله بر روی من ایجاد شد. ما مدت زیادی دوست بودیم. من همیشه عاشق او بودم ، اما فکر کردم ،” اوه ، او هرگز مرا دوست نخواهد داشت. دان ” عجیب باش ، مارگوت. احمق نباش و به او بگو که دوستش داری. ‘ و بعد این اتفاق افتاد ، و من مثل این شدم ، “البته ، ما با هم هستیم. این بسیار منطقی است ، به روشی که قبلاً هیچ چیز منطقی نبوده است.”

https://www.youtube.com/watch؟v=QRupRO0dh4o

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>