ماسک احیای کننده Madeca Derma Is My Dry، Winter Skin Savior | مرور

[ad_1]

من 15 روز است که خانه ام را ترک نکرده ام (یا شاید 20 سال است). از زمانی که شیوع COVID-19 در ماه مارس به شهر نیویورک راه پیدا کرد ، من هدف قرار دادن در آنجا را – تا آنجا که می توانم – قرار دادم. من به رفتار آگورافوبیک خود عادت کرده ام ، اما پوست من هنوز تنظیم می شود. اینجاست که ماسک احیا کننده Madeca Derma ماسک ورق وارد می شود.

با این همه مدت زمان بسته ، پوست ظریف من خشک تر از همیشه است و به طور تصادفی قرمز و پوسته پوسته می شود. سرگرم کننده رایان ترنر ، متخصص پوست در شهر نیویورک ، قبلا گفت جذابیت. بالای آوارهای آپارتمان خاموش من ، هوای داخل آن نیز اغلب خشک تر است. همه اینها برای گفتن است که پوست خشک و پوسته پوسته من به شدت به کمی TLC در بخش آبرسانی نیاز داشته است.

برای مقابله با خشکی ، من استفاده کرده ام ماسک احیا کننده Madeca Derma – یک ماسک ورقه ای ساخته شده از 100 درصد پنبه و آغشته به مواد مرطوب کننده و آرام بخش از جمله گلیسیرین ، آلانتوئین ، جلبک های قرمز و جرقه آسیایی (معروف به سیکا) استفاده از آن بسیار آسان است و هنگامی که پوست من احساس خشکی بیش از حد می کند نیاز به تلاش کمی دارد. من کیسه را پاره می کنم ، ماسک را باز می کنم و پارچه پنبه ای آغشته به عصاره را روی پوست تمیز و خشک خود صاف می کنم. من آن را به مدت 20 دقیقه (سابقه) می گذارم (حدود زمانی که برای تماشای تکرار تکرار می شود) دفتر) ، سپس ماسک را بیرون بکشید تا حالت شکنندگی هیدراته را نشان دهد. من دوست دارم بیشتر از ذات آن بمالم تا واقعاً بیشترین بهره را از آن ببرم. یک هفته بعد ، دوباره روند کار را شروع می کنم.

می توانید ماسک احیا کننده ماده مادکا را در فوریه 2021 پیدا کنید جذابیت جعبه زیبایی

+ اکنون مشترک شوید

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>