ماسک زیبایی مرطوب کننده Mediheal NMF | مرور

[ad_1]

اگر روال زیبایی من یک بازی ویدیویی بود ، من فقط یک سطح غیرممکن را شکست دادم. چالش؟ با موفقیت از ماسک ملحفه استفاده کردم و موهایم را با سشوار سشوار کشیدم. این یک ویژگی چند وظیفه ای است که هرگز نتوانستم مدیریت کنم ، زیرا بسیاری از ماسک های ورق می لغزند و می لغزند مگر اینکه کاملاً ثابت بمانید.

ولی ماسک آبرسان قوی Mediheal NMF یکی از آن ماسک های ورق نیست. مواد پنبه ای آن به قدری در سرم خیس شده است که در ابتدا ممکن است چیز دیگری فکر کنید. اما آن را روی پوست خود صاف کنید و به سرعت من متوجه خواهید شد که این ماسک به جایی نمی رسد. من موهایم را خشک کردم ، به ایمیل ها پاسخ دادم و در 20 دقیقه ای که این هیدراتور برای کار به کار می برد ، یک میان وعده درست کردم.

و کار کرد فرمول تزریق شده با اسید هیالورونیک احساس خشکی و شادابی در پوست خشک شده من ایجاد کرد. من همچنین کمی روشن کننده را مشاهده کردم ، که من فکر می کنم به لطف لایه برداری پوست بید می آید.

این یک بازگشت سرمایه بسیار چشمگیر است ، با توجه به این که فقط چند ثانیه طول کشید تا بتوانم این کار را انجام دهم – بدون نیاز به وقفه. البته ، اگر ترجیح می دهید چشمان خود را ببندید و به مدت 20 دقیقه در حالت نشسته بنشینید ، قدرت بیشتری برای شما خواهد بود. و لطفاً ترفندهای خود را برای مدیریت زمان به من ایمیل کنید.

ماسک مرطوب کننده شدید Mediheal NMF را در آگوست 2021 پیدا خواهید کرد جذابیت جعبه زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>